16 yaşında kreatin kullanımı zararlı mı?

Kreatin sadece bir destek ürünüdür. Beslenmen, uykun, dinlenmen fark eder. Dediğin gibi de olur.

Bir de şu hala zararlı mı sorularını anlamıyorum 2-3 kişinin uydurması yüzünden millet ilaç kullanıyor triplerine giriyor niyeyse 2 senedir hiç kesmedim bile kreatini ki güray aydında aynı şekilde kesmeye gerek olmadığını söylüyor tek zararı depolar dolu olunca boşa içmiş oluyorsun o kadar.

Bir de şu hala zararlı mı sorularını anlamıyorum 2-3 kişinin uydurması yüzünden millet ilaç kullanıyor triplerine giriyor niyeyse 2 senedir hiç kesmedim bile kreatini ki güray aydında aynı şekilde kesmeye gerek olmadığını söylüyor tek zararı depolar dolu olunca boşa içmiş oluyorsun o kadar.
:D :D Türkiye'ye hoşgeldiniz mi desek ? Ne desek :D

Spora gitmediği günler kullanmayacağı yere 1 ay kullanıp 2 hafta ara vermek daha mantıklı kreatin anlık etki mi yapıyor da spor yapmadığı günler kessin.

Sadece spor yaptığı günler kullanmakla 2 ayda anca dolar depolar.

Çocuğun bütçesini düşün dostum. Bir gün kullanmazsa kreatin depolardan hemen çıkmaz. Hiç değilse daha uzun süreli kullanabilir ürününü.

Çocuğun bütçesini düşün dostum. Bir gün kullanmazsa kreatin depolardan hemen çıkmaz. Hiç değilse daha uzun süreli kullanabilir ürününü.

Zaten öyle yazdım cümlenin sonunda lafım bir şey olacak diye korkanlara.

Yeni konular

Geri
Yukarı