16 yaşında maaş sorunu olmadan nerede çalışılır?

Senin yaşında baristalık garsonluk yapıyordum fakat genelde kafeler asgari ücret bile vermediğinden ötürü milletin ağız kokusu çekmene değmiyor emin ol. Tecrübe edinmek için öyle kafelerde çalışmayacaksan hiç çalışma verdiğin emeğe yazık. Otur evinde ders çalış brom boşver.
zorunda olmasam hiç başlamam ancak mecburum. kurumsal yerlere gideceğim galiba maaş konusunda sorun yaşamak istemiyorum. teşekkürler.

Acaba discord gibi iletişime geçebileceğimiz bir yer var mı?
Sorununuza kesin bir çözüm kazandırmak isterim
Ayriyeten bazı şeylerin sebebini öğrenirsem derdinizi ortadan kaldırabiliriz.

Öncelikle merhaba,
16 yaşındayım bu yaz evde boş boş durmak istemiyorum onun için işe başlayacağım.
Ancak sorun şu ki çalışabileceğim düzgün bir yer bilmiyorum ve kız olmamdan dolayı ailem bilinmedik firmalara göndermiyor. Benim istediğim müşterilerle çok fazla muhatap olmadan işimi yapacağım bir yer. Servis komiliği düşünüyorum açıkçası sanırım garsonun bir altı, servis açıyor. Nerelere gidebilirim? Garsonluk yapmayı düşündüm bir ara ancak emin olamadım çevremdekilerden duyduğum kadarıyla iyi değilmiş. Maaşımı sorunsuz alabileceğim ve müşteriyle çok işli dışlı olmayacağım bildiğiniz bir iş var mı? Kız olmamı göz önünde bulundurup yorum yaparsınız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Selam . Bence bir işe girmeden önce firma hakkında kurumsal mi araştırın mutlaka . Ben genelde şikayet var a bakıyorum. Kurumsal görünüp, bedavaya çalıştırıp olmadı diye gönderen yerler varmış. Hangi il ve ilçe de yaşıyorsunuz, belki yardımcı olabilirim . Yani firma adı verebilirim .

Watsons gibi yerleri önermem orada çalışanlar genelde yenilere mobbing yapıyor.
Ablam 2-3 ay orada çalıştı genel olarak pek sorunu yoktu ama haklı olabilirsiniz çünkü orada 2-3 kişi vardı sadece. Aklıma başka kurumsal yer gelmiyor

Selam . Bence bir işe girmeden önce firma hakkında kurumsal mi araştırın mutlaka . Ben genelde şikayet var a bakıyorum. Kurumsal görünüp, bedavaya çalıştırıp olmadı diye gönderen yerler varmış. Hangi il ve ilçe de yaşıyorsunuz, belki yardımcı olabilirim . Yani firma adı verebilirim .
Araştırıyorum. McDonald's girecektim ancak yorumlarından sonra ondan da vazgeçtim. Yakınlardaki yerlere göz gezdirmeyi düşünüyorum teşekkürler.

Ablam 2-3 ay orada çalıştı genel olarak pek sorunu yoktu ama haklı olabilirsiniz çünkü orada 2-3 kişi vardı sadece. Aklıma başka kurumsal yer gelmiyor

Araştırıyorum. McDonald's girecektim ancak yorumlarından sonra ondan da vazgeçtim. Yakınlardaki yerlere göz gezdirmeyi düşünüyorum teşekkürler.
Hangi ilde ikametgah ediyorsunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı