16 yaşında mastürbasyon yapılmazsa bir şey olur mu?

Bir şey olmaz. Vücut fazla meniyi rüyalanma yoluyla zamanı geldiğinde atıyor. Ancak isteksizlik için bi doktora görünsen iyi olur.

1. Hanefi mezhebine göre, zina edilmekten korkulmadıkça veya arzu baskısı altında olmadıkça genel olarak yasaklanmıştır. Zevk için mastürbasyona asla izin verilmemiştir.
2. Haram olan bisey de saglik icin kötü veya uygunsuz olup yapilmamasi gereken biseydir.
3. Arkadaslarin dedigi gibi (yasiniza göre) hafta da en az 2/3 defa rüyalanirsiniz. Ileri yasta azalir.
4. Sivilcelerin mastürbasyonla hic bir alakasi yok. Onlar ergenlik sivilceleri ve yağli seyler yemekten olusur.

1. hanefi mezhebine göre, zina edilmekten korkulmadıkça veya arzu baskısı altında olmadıkça genel olarak yasaklanmıştır. Zevk için mastürbasyona asla izin verilmemiştir.
2. haram olan bir şey de saglik icin kötü veya uygunsuz olup yapilmamasi gereken bir şeydir.
3. arkadaslarin dedigi gibi (yasiniza göre) hafta da en az 2/3 defa rüyalanirsiniz. Ileri yasta azalir.
4. sivilcelerin mastürbasyonla hiçbir alakasi yok. Onlar ergenlik sivilceleri ve yağli seyler yemekten olusur.

Hocam mastürübasyon haram mı?

Ben bazen kirliye atmaya cesaret edemeyip, öyle geziyorum.🤣
Güzel fantezi :D

1. Hanefi mezhebine göre, zina edilmekten korkulmadıkça veya arzu baskısı altında olmadıkça genel olarak yasaklanmıştır. Zevk için mastürbasyona asla izin verilmemiştir.
2. Haram olan bisey de saglik icin kötü veya uygunsuz olup yapilmamasi gereken biseydir.
3. Arkadaslarin dedigi gibi (yasiniza göre) hafta da en az 2/3 defa rüyalanirsiniz. Ileri yasta azalir.
4. Sivilcelerin mastürbasyonla hic bir alakasi yok. Onlar ergenlik sivilceleri ve yağli seyler yemekten olusur.
24. mesajda geldi beklenen kişi.

Günahkarmışız meğer be..

Yani, bazen ailem görebilir diye korkuyorum. Görürlerse çok fena cringe olurum çünkü.
Görmez reis. Ben bayadır rüyalanmıyorum DSG'den manuele geçeli çok oldu. O yüzden eskiden başıma gelirse kirlilerin tam ortasına koyardım.

Ergenliğin tatlı aktiviteleri bunlar. Yurtdışında millet kız arkadaşları ile yiyişirken Türkiye'de masturbasyona bile arkadaşlar bu haram/zararlı muhabbeti dönüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı