16 yaşında mastürbasyon yapılmazsa bir şey olur mu?

Görmez reis. Ben bayadır rüyalanmıyorum DSG'den manuele geçeli çok oldu. O yüzden eskiden başıma gelirse kirlilerin tam ortasına koyardım.

Ergenliğin tatlı aktiviteleri bunlar. Yurtdışında millet kız arkadaşları ile yiyişirken Türkiye'de masturbasyona bile arkadaşlar bu haram/zararlı muhabbeti dönüyor.
O haram falan olayı tam cahillik. Sanane harammış ya da değilmiş. İsteyen istediğini yapar.

Hocam mastürübasyon haram mı?
Evet, bilmiyor musunuz? Orucu bile bozuyor.
-Oruçlu iken elle tatmin olmak orucu bozar, kazayı gerektirir. Bu fiili işleyen kimselerin bozmuş oldukları orucu kaza etmekle yetinmeyip ayrıca tövbe etmeleri de gerekir. Elle tatmin olmanın keffâreti gerektirmemesi, bu fiilin önemsiz bir günah olduğunu göstermez.

O haram falan olayı tam cahillik. Sanane harammış ya da değilmiş. İsteyen istediğini yapar.
Cahillik senin gibilere denir. Eger karsimdaki bir Müslümansa ve yaptigi bisey haram oldugunu bilmiyorsa, ona yaptigi seyin haram oldugunu söylemek zorundayim. Söylemessem günah islemis olurum, cünkü onun günahi devam ettirmesine yardimci olmus oluyorum. Bildigi halde yapiyorsa gene söylerim ve halen devam ediyorsa Allah tan onun icin af diler ve yoluma devam ederim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı