16 yaşında McDonald's'da çalışılır mı?

Yaş sınırlaması var diye biliyorum. Bir de çalıştığın AVM'ye göre yoğunluk farkı olur tabii ki.

18 yaş altı almıyorlar. Ben sormuştum böyle dediler.

Burayı tam anlayamadım af buyurun.
Saat anlamında hem spor hem ders yaptığımdan dolayı önemli.

18 yaş altı almıyorlar. Ben sormuştum böyle dediler.

"16 yaşını doldurmuş kişiler McDonald's'ta çalışma şansına sahiptir." Hem konu bu değil ki.

Kanka tavsiyem garsonluk gibi işler yapabilirsin.

Önerebileceğin bir yer var mı? Geçen sordum part-time alıyoruz dedi kaç saat dedim 8 saat dedi. 8 saat part-time mı olur millet kafayı yemiş.

"16 yaşını doldurmuş kişiler McDonald's'ta çalışma şansına sahiptir." hem konu bu değil ki.

8-10 saat arası gibi bir mesai verirler diye tahmin ediyorum. 8-5 sabah verebilirler eğer geceye kadar açıksa 4-12 olabilir.

Çalışılır mı yazınca yanlış anlamışım konuyu tam okumadan atladığımdan dolayı. Beni kandırmışlar o zaman. :D

8-10 saat arası gibi bir mesai verirler diye tahmin ediyorum. 8-5 sabah verebilirler eğer geceye kadar açıksa 4-12 olabilir.

Çalışılır mı yazınca yanlış anlamışım konuyu tam okumadan atladığımdan dolayı. Beni kandırmışlar o zaman. :D

8 saat part time olur ama haftada 3 gün.

Saat anlamında hem spor hem ders yaptığımdan dolayı önemli.

"16 yaşını doldurmuş kişiler McDonald's'ta çalışma şansına sahiptir." hem konu bu değil ki.

Önerebileceğin bir yer var mı? Geçen sordum part-time alıyoruz dedi kaç saat dedim 8 saat dedi. 8 saat part-time mı olur millet kafayı yemiş.

Haftanın 6 günü günde 8 saat çalışırsınız. Yarım saat yemek molası 15'er dakika dinlenme molası oluyor diye biliyorum. Cumartesi-pazar kesinlikle çalışırsınız yani hafta sonu tatiliniz olmaz. Hafta içi 1 gün izinlisiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı