16 yaşındaki biri nasıl para kazanabilir?

Hocam logo tasarlamayı deneyebilirsiniz.
Aslında bir ara düşünmüştüm photoshop öğrenmeye başlayıp birkaç gün sonra biraz zor geldiği için bırakmıştım düşüneceğim teşekkürler.
İnsanların sunum, makale, yazı, konuşma, çeviri vb. islerini yap. Tanesinden en az 20TL alırsınız.
Buda aklımda vardı ama hiç denememiştim yapılacaklar listeme ekledim teşekkürler.
14 yaşından itibaren çalışma hakkınız zaten var ancak bu hafif işler için geçerli. 18 yaşına kadar tabii.
Bilmiyordum teşekkürler.
Yapan arkadaşlarım var ve çok güzel gelirler elde ediyorlar, ben sadece steam pazarında deneyip 5-6 TL kadar kar elde etmiştim düşüneceğim teşekkürler.
Aslında ailen haklı şimdilik. Çünkü onlar PC ile tanıştığı zaman oyun oynamak için kullanılıyordu, genelde.
Şimdi zaman değişti. İlk önce bunu anlat ama şunu unutma para kolay kazanılmıyor.
Bende aynısını düşünüyorum birçok kez anlatmaya çalışmama rağmen beni dinlemediler ama birşeyler kazanabilirsem ikna edebileceğimi düşünüyorum teşekkürler.
Yazın yerel bir dükkanda çalışabilirsin ya da sanayi de çalışabilirsin. En sağlam para bu gibi yerlerden gelir. Telefoncu, fırın, kuruyemişci, giyimci ya da market gibi yerler.
Aslında benim istediğim şey çok para değil bunu yazımdada belirtmiştim ama teşekkürler. Umarım bir gün coronavirus bitti diyebilirsek düşünüyorum.
Bit coin yap daha fazla kazanırsın.
Elimdeki gt240m ekran kartı ile elektrik faturasını bile karşılayabileceğimi düşünmüyorum yinede teşekkürler.
Nereden yapabilirim ki?
Şu anda adını unuttuğum birsürü site var bunları yapabileceğiniz bir ara baya araştırmıştım sizde küçük bir araştırmayla bulabilirsiniz. Teşekkürler.
YouTube için abone satın alınan siteler olur bu sitelerde para kazanabilirsiniz nasıl mı anlatim hemen.

Şimdi insanlar abone satın alınca site bunu karşılamak için önünüze YouTube kanalları çıkarır link e basarak o kanallara gidip abone olursunuz puan kazanırsınız veya biri izlenme satın alır sizin önünüze video çıkar 25 30 saniye izlersiniz diyerlerine geçersiniz aslında bu etapta bilgisayarı açık bırakın kendisi otomatik men geçiyor diye biliyorum sonra bu kastığınız puanları paraya çevirebilirsiniz. Buyurun siteyi anlata video linki aslında bede yapacaktım ama zamanım olmadı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunu öğrendiğim iyi oldu biraz araştıracağım çok teşekkürler.
Birisi bunun dediğini tercüme edebilir mi?
Sanırım bitcoin madenciliğinden bahsediyor bende tam olarak anlayamadım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı