İnternetten para kazanmak

muhammedtopal

Femtopat
Daha fazla  
Şu an boş boş oturuyorum. Böyle oturacağıma bari internet üzerinden para kazanayım diyorum. Bildiğiniz garanti para veren yöntemler varsa ve benimle paylaşırsanız çok sevinirim.

16 yaşındayım.

Garanti para kazandıran ama çok düşük kazandıran kripto para muslukları var.
Yazılım & tasarım yapabilirsiniz.
Diliniz iyi ise çevirmenlik yapabilirsiniz.
Sizi kabul edebilecek şirket vb. yerlerin müşteri temsilciliğini yapabilirsiniz.
Sosyal medyadan yaratıcı paylaşım yaparak sponsor alabilirsiniz.

Garanti sağlamaz ama Youtube'ta içerik yapmayı deneyebilirsin (ciddi zaman alır, benim 2.5 seneden sonra para kazanma açıldı), stok fotoğrafçılık deneyebilirsin (fotoğrafçılığın varsa).

Garanti sağlamaz ama Youtube'ta içerik yapmayı deneyebilirsin (ciddi zaman alır, benim 2.5 seneden sonra para kazanma açıldı), stok fotoğrafçılık deneyebilirsin (fotoğrafçılığın varsa).
Yani ayıptır sorması ama YT'de ilk kazandığınız parada yüksek bir miktar var mıydı? (Yt'de uğraşıyorum ona göre devam ediceğim)

Yani ayıptır sorması ama YT'de ilk kazandığınız parada yüksek bir miktar var mıydı? (Yt'de uğraşıyorum ona göre devam ediceğim)
Henüz 1 ay önce açıldı. YT RPM verilerine göre (revenue per mille, 1000 izlenme başına kazanç) Türkiye'de her 1000 izlenme için 0.16 dolar veriliyor. Çok düşük bir rakam aslında.

Geri
Yukarı