160.000 TL'yi geçmeyen otomobil önerisi

starplatinum

Hectopat
Yer
Morioh
Daha fazla  
Meslek
Deniz Bilimci
2.el, dizel otomatik, 150.000 kilometreyi geçmeyen, kaputu, ön çamurlukları boyalı ya da değişmiş olmayan araba önerebilir misiniz?
Benim aklımda şunlar var:
Bir de şehir içi, şehir dışı yakıt tüketimi az ve Sahibinden.com'dan olursa sevinirim.

2012 yılında dolar 1,734 civarıydı. O zaman 3k büyük paraydı, o zaman parçalar ne kadar pahalı tam hatırlamıyorum ama. Km çok gerçekçi gelmedi, plakayı sansürlemiş, km ile oynandığını düşünüyorum. 9 yaşında olan bir araba 128k çok inandırıcı gelmedi. Eğer bu arabayı almayı düşünüyorsanız, başka konu açıp yazın. Km sorgulaması yaparım.

2012 yılında dolar 1, 734 civarıydı. O zaman 3K büyük paraydı, o zaman parçalar ne kadar pahalı tam hatırlamıyorum ama. km çok gerçekçi gelmedi, plakayı sansürlemiş, km ile oynandığını düşünüyorum. 9 yaşında olan bir araba 128K çok inandırıcı gelmedi. Eğer bu arabayı almayı düşünüyorsanız, başka konu açıp yazın. km sorgulaması yaparım.

Sen varya büyük adamsın :D :D

2012 yılında dolar 1, 734 civarıydı. O zaman 3K büyük paraydı, o zaman parçalar ne kadar pahalı tam hatırlamıyorum ama. km çok gerçekçi gelmedi, plakayı sansürlemiş, km ile oynandığını düşünüyorum. 9 yaşında olan bir araba 128K çok inandırıcı gelmedi. Eğer bu arabayı almayı düşünüyorsanız, başka konu açıp yazın. km sorgulaması yaparım.

Ağabey belki az sürülmüş araç olabilir. Arkadaşımın babasında 2006 golf var 70.000Km'de.

İhtimalle bu arab.

2012 yılında dolar 1, 734 civarıydı. O zaman 3K büyük paraydı, o zaman parçalar ne kadar pahalı tam hatırlamıyorum ama. km çok gerçekçi gelmedi, plakayı sansürlemiş, km ile oynandığını düşünüyorum. 9 yaşında olan bir araba 128K çok inandırıcı gelmedi. Eğer bu arabayı almayı düşünüyorsanız, başka konu açıp yazın. km sorgulaması.

Hocam ne yalan söyleyeyim km bana da gerçekçi gelmedi. Plakayı sansürlemesi de akıla başka şeyler getiriyor. İşkillendirici.

Plaka sansürlü ama, şase numarası açık unutulmuş. Şase ile sorgulanınca neyin ne olduğu ortaya çıkar. Plakaya pek güvenmemek lazım. Şase açık ama, ekspertiz fotoğrafına bakarsanız fark edersiniz.
Gördüm hocam konu sahibi alacaksa iyi bir araştırma gerektirir

Geri
Yukarı