160 boyla motosiklet sürülür mü?

Hamza78

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Nvidia Geforce RTX 3050 , AMD Ryzen 7 5800h , 16 gb ram
Öncelikle merhaba, boyum 160cm 16 yaşındayım motor almak istiyorum ama içten içe motorda durabilir miyim merak ediyorum. Ortalama SEL'e yüksekliği benim için kaç olmalı, uzun selelere nasıl binebilirim? yardımcı olursanız sevinirim.

Öncelikle merhaba, boyum 160cm 16 yaşındayım motor almak istiyorum ama içten içe motorda durabilir miyim merak ediyorum. Ortalama SEL'e yüksekliği benim için kaç olmalı, uzun selelere nasıl binebilirim? yardımcı olursanız sevinirim.
Dostum sürersin ama selesi düşük motorlara bak ben Drift L kullanıyorum boyum 168-170
ayaklarım tam yere basıyor ve kırılır örnek resim atarım babam 162 civarında motora binince biraz parmak ucu duruyor ama iyi bir eğitim ile rahatlıkla sürersin için rahat olsun duracağın zaman bir ayağın frende diğer ayağın yerde olacak sol ayak yerde sağ ayak frende zamanla alışırsın ön fren çok panik yapıp basmaz isen dur kalk da çok sorun yaşamazsın ön fren kullanacaksan da çok hafif sık güzel bir eğitim al dur kalklara iyi çalış hafif yüksek taban ayakkabı giyersen biraz daha rahat edersin diye umuyorum bu arada Drift L senin için iyi başlangıç motoru olur bende kullanıyorum ilk motorum.
boy.png

Sürülür sıkıntı olmaz en fazla parmak ucunda durursun.Yeri geldiğinide 20 yaşına kadar uzarsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı