160 TL AKN'siz Sınırsız İnternet Paket Tavsiyesi

535334

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. 4 yıldır Ttnet 16Mbps full sınırsız 159 TL olan paketini kullanıyorum, ama artık değiştirmek istiyorum bulunduğum yerde uydunet yok (upload) 4 Mbps olan 35 MBit veya daha üstü olabilecek AKN'siz full sınırsız tarifesi olan hizmet sağlayıcısı tavsiyesi istiyorum. 160 TL kadar tabii ki. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
TürkNet kullanıcısı olarak TürkNet. TTNet ile 16 MBPS 100GB AKK internet kullanırken 10.50 MBPS hızı geçmezdi. Şimdi 15'e kadar alabiliyorum. AKN'siz paketi kullanıyorum. Sabit 59 Tl.

25 veya 50 Mbit AKK'sız SuperOnline Fiber paketlerine bakın derim. Ben 25 Mbit kullanıyorum ve hız düşümü olmadığı için stabil bir kullanımım oluyor. Bu pakete 90 TL veriyorum. Sanırım 50 Mbit paketler sizin bütçeniz dahilinde olacaktır. Arada bir paket daha vardı yanlış hatırlamıyorsam o da 35 Mbit gibi bir hız veriyordu.

Upload olayına değinmeyi unutmuşum. 25 Mbit pakette 5 Mbit stabil upload hızı alıyorum. Sanırım bu paketleri sizin tam aradığınız özellikleri karşılıyor. 35 veya 50 Mbit paketlere bakın.

Bu zamana kadar o parayı boşuna verdiğinizi söylesem. Vodafone kullanıyorum 240GB AKN 100Mbit internet. Eğer diyorsanız ki ben AKNli paket istemiyorum, AKNyi doldursanız bile sizin şuan aldığınız hızdan daha yüksek hız alıyorum. Fiyatıda gayet makul. İlk 6 ay 9 TL sonraki 18 ay 74 TL.

Yorumlar için tşk ederim. Türknet müşteri hizmetleri yok, sitede herhangi bir bilgi yok sadece abone olma kısmı var onun dışında birşey yok, müşteri hizmetlerini arayınca müsterisi olmadığım için bilgi alabiliceğim bir tuş kombinasyonu bile yok çok saçma geldi açıkçası, vadofonu aradım sınırsız internet paketleri sabıt hız değil düşmeler yaşanabilir gibi net olmayan şeyler söyleniyor. Açıkçası çözüme ulaşamadım.

Yorumlar için tşk ederim. Türknet müşteri hizmetleri yok, sitede herhangi bir bilgi yok sadece abone olma kısmı var onun dışında birşey yok, müşteri hizmetlerini arayınca müsterisi olmadığım için bilgi alabiliceğim bir tuş kombinasyonu bile yok çok saçma geldi açıkçası, vadofonu aradım sınırsız internet paketleri sabıt hız değil düşmeler yaşanabilir gibi net olmayan şeyler söyleniyor. Açıkçası çözüme ulaşamadım.
TürkNet müşteri hizmetleri iyidir, ancak beklersiniz. Şöyle bir durum var. TürkNet peşin çalışan bir firma. Çok iyi hizmet verir, kullanıyorum, ancak müşteri hizmetleri peşin hizmet vermiyor maalesef :D O başvuru kısmından başvurunuzu yaparsınız. Ondan sonra size dönüş yaparlar, almazsanız, orada almam dersiniz. Müşteri hizmetlerine ulaşmak için bir yol gibidir o başvuru formu kısacası. Biz başvurduk, internetin gelmesi 2 gün sürdü. Şuan kullanıyorum. AKN'siz paketi var bende de. 9 Günde 202 GB indirmişim. Hizmet kalitesi gayet iyi. Müşteri hizmetleri kalitesi iyi değil ancak. Onu söyleyebilirim.

InJustice, detayli bilgi verirmisin download, upload hızın aylık ödemesi, hız düşmesi gibi?
TTNet 16 Mbps kullanıcısıydım. TürkNet'e geçtim. Hızım aynı ancak TTNet'de 10.5 Mbps'yi geçmezken şimdi tam 15 alabiliyorum. Hız düşüş hiçbir zaman olmadı, yaşamadım. Upload hızım TTNet'de 0.67 Mbps'ydi sabit. Şimdi 1.5 Mbps'a kadar. Genelde 1.2 Mbps. Tabi bu 16 Mbps'e göre. Download hızım genelde 14.3 Mbps. TTNet'de göremezdim bu değerleri. Paketiniz neyse onu mutlaka alıyorsunuz kısacası. Ayrıca aktif altyapıda olduğum için AKN'm yok. 9 Günde 202 GB indirme yaptım, hız düşme, kopma vs. yaşamadım şuana kadar. Ancak TürkNet gelip kutuya bağlıyor interneti. Siz kutudan kendiniz çekiyorsunuz veya elektrikçiye yaptırıyorsunuz. Onu size söylemeyebilirler. Haberiniz olsun. Müşteri hizmetlerindeki bazı arkadaşlarda bilgisiz. Yani bilgisayara yeni oturan tipler gibi. Bilgili olan bir arkadaşa denk gelirseniz, kalitesi iyi. Şuanlık durum bu. Ödediğim 59 Tl'yi hakediyorlar mı derseniz, kesinlikle evet.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı