160 TL'ye Superonline 100 Mbps sınırsız internet alınır mı?

Kerem Ka

Decapat
Daha fazla  
Şu anki İnternet hızım en fazla 23 mbps oluyor. Bende genelde rekabetçi oyunlar oynadığım için lag ve ping fazla oluyor. Ayrıca normal indirme hızım 2000 kb/sn ise geceleri 80 kb/sn 'e kadar düşüyor. Ayrıca twitch üzerinden yayın açmayı düşünüyorum fakat bu internet hızı ile imkansız. İnternet'i Superonline olarak değiştirmeyi planlıyorum. Alacağım internet şöyle;

Sınırsız internet + 100 mbps +aylık 160 tl.
Sizce alınır mı?? Screenshot_20220219-100107.png

Son düzenleme:
Şu anki İnternet hızım en fazla 23 Mbps oluyor. Bende genelde rekabetçi oyunlar oynadığım için lag ve ping fazla oluyor. Ayrıca normal indirme hızım 2000 kb/sn ise geceleri 80 kb/sn'e kadar düşüyor. Ayrıca Twitch üzerinden yayın açmayı düşünüyorum fakat bu internet hızı ile imkansız. İnternet'i Superonline olarak değiştirmeyi planlıyorum. Alacağım internet şöyle;

Sınırsız internet + 100 Mbps +aylık 160 TL.
Sizce alınır mı?Eki Görüntüle 1309347

Superonline iyi bir ISS. Kendi altyapımda TT ile beraber Superonline'ı da stres testine soktum. TT anında koptu ama Superonline bir şekilde kullanmama imkan sağladı. Bayağı stabil kaldım. Ama TurkNet bu hızları 100TL gibi bir fiyata destekliyor. Eğer altyapın GigaFiber destekliyorsa, 100TL'ye 1gbit internet hizmeti de alabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı