1600 TL Ekran Kartı Seçimi

Eyüp Gönül

Centipat
Merhabalar, düşük-orta bütçeli sistem topladım ancak ekran kartını bir türlü seçemedim. Birkaç ekran kartı arasında kaldım yardımcı olursanız sevinirim.
1. Inno3D Gtx 1650 Super Twin X2 Oc 4GB 128 Bit
2. Asus Dual GeForce Gtx 1650 Super 4GB 128 Bit
3. Asus Rog Strix Amd Radeon RX570 8GB 256 Bit
4. Asus Dual RX580 8GB 256 Bit
Neden hep Asus derseniz soğutma sistemi ve tasarım güzel olduğu için. Varsa maksimum 1599'a kadar önerilerinize açığım. Bu arada sadece bunu al yerine bütçe yüzünden sıralama yaparsanız sevinirim(Örneğin ''Sıralama şu şekilde: İlk 2. sonra 4. sonra 3. sonra 1. olsun tercihin'' gibi). Şimdiden teşekkür ederim.
Sistemim:
Msi A320 PRO Anakart
Ryzen 5 1600AF 12NM İşlemci
Corsair Vengeance 8GB 3000Mhz Ram

Son düzenleme:
Merhabalar, düşük-orta bütçeli sistem topladım ancak ekran kartını bir türlü seçemedim. Birkaç ekran kartı arasında kaldım yardımcı olursanız sevinirim.
1. INNO3D GTX 1650 Super Twin X2 OC 4 GB 128 Bit
2. ASUS Dual GeForce GTX 1650 Super 4 GB 128 Bit
3. ASUS ROG STRIX AMD Radeon RX570 8 GB 256 Bit
4. ASUS Dual RX580 8 GB 256 Bit
Neden hep ASUS derseniz soğutma sistemi ve tasarım güzel olduğu için. Varsa maksimum 1599'a kadar önerilerinize açığım. Bu arada sadece bunu al yerine bütçe yüzünden sıralama yaparsanız sevinirim(örneğineğineğin "Sıralama şu şekilde: İlk 2. sonra 4. sonra 3. sonra 1. olsun tercihin" gibi). Şimdiden teşekkür ederim.
2.elden daha iyi ekran kartlarına bakabilirsin belki eğer 2.el istemezsen ve bütçeni biraz daha arttırabilirsen

Param cebimde kalsın ve performansı tatmin etsin derseniz, 2 hafta önce arkadaşıma aldırdığım ve son derece memnun şekilde kullandığı XFX 5500XT 4GB kartını önerebilirim. İncehesap Cuma indiriminde 1300TL'e almıştık. Bunun dışında yukarıdaki seçenekler arasından Inno 3D 1650S kartı; fiyatı ve sunduğu şeyler dahilinde tercihim olurdu.

Param cebimde kalsın ve performansı tatmin etsin derseniz, 2 hafta önce arkadaşıma aldırdığım ve son derece memnun şekilde kullandığı XFX 5500XT 4GB kartını önerebilirim. İncehesap Cuma indiriminde 1300TL'e almıştık. Bunun dışında yukarıdaki seçenekler arasından Inno 3D 1650S kartı; fiyatı ve sunduğu şeyler dahilinde tercihim olurdu.
Teşekkür ederim XFX tercihinizede göz atacağım. 5500XT ekran kartlarına bakmıştım ama 2 binli fiyatlar görünce ondanda umudu kesmiştim. Dediğiniz kartı görmemiştim 1600 TL civarıymış. Dediğiniz gibi Cuma indirimindede indirime girerse daha da cezbeder ve tercihim olabilir :D . Tekrardan teşekkür ederim

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı