1600 TL kulaklık önerisi

Caulfield

Kilopat
Daha fazla  
Bu kulaklıklar arasındaki fark nedir tam olarak? Kulaklık ihtiyacım var, bunlardan birini düşünüyorum. Ses kalitesi benim için önemli, mikrofon kalitesi çok da önemli değil karşıya net iletsin yeter. 1500-1600 TL’ye kadar bakıyorum. Farklı önerilere de açığım. Mümkünse 7.1 özelliği de olsun ama virtual değil.

Dosya Ekleri

• F92A7B78-3D7F-4890-A274-39DCCB1FCFA2.png
    F92A7B78-3D7F-4890-A274-39DCCB1FCFA2.png
    168,1 KB · Görüntüleme: 77
  • 03769355-BB50-4D14-A1EC-4FE90227D196.png
    03769355-BB50-4D14-A1EC-4FE90227D196.png
    165,5 KB · Görüntüleme: 74
Son düzenleme:
Ses kalitesi için ilk olarak Steelseries Arctis Pro, ikinci olarak Razer Blackshark V2, üçüncü olarak Logitech G Pro X öneririm.
Ses kartının iyi olmadığını varsayarak USB modelleri önerdim.
Oyunda ses kasmada en iyisi THX desteği ile Razer çok önde.
Corsair ses kalitesinde pek tercih edilmiyor.

Ses kalitesi için ilk olarak Steelseries Arctis Pro, ikinci olarak Razer Blackshark V2, üçüncü olarak Logitech G Pro X öneririm.
Razer Blackshark mı diyorsunuz yani? Fiyatı uygun. Alabilirim sanırım onu daha iyisi yok ise o bantlarda.

Razer Blackshark mı diyorsunuz yani? Fiyatı uygun. Alabilirim sanırım onu daha iyisi yok ise o bantlarda.
Onu öneririm, kampanya olsaydı Steelseries Arctis Pro müzikte daha iyi idi. Tabi ki kaliteli içerikte bu fark belli olur.
Razer Blackshark V2 Pro kullanıyorum. V2'nin kablosuzu, her şeyiyle aynılar. Ses kalitesi, yazılım vs. İncelememde müzik ve oyun için ideal profil, EQ ayarı vs. var:

Onu öneririm, kampanya olsaydı Steelseries Arctis Pro müzikte daha iyi idi. Tabi ki kaliteli içerikte bu fark belli olur.
Razer Blackshark V2 Pro kullanıyorum. V2'nin kablosuzu, her şeyiyle aynılar. Ses kalitesi, yazılım vs. İncelememde müzik ve oyun için ideal profil, EQ ayarı vs. var:
Teşekkürler bunu aldım radarıma. İndirimi için pusudayım.

Hocam Steel Series Arctis Prime nasıldır? Bilginiz var mı? Amazonda 850 Liraya düşmüş.

Arctis Pro'nun 3.5 MM jacklı varsiyonu. İyi bir ses kartınız varsa ses kalitesi çok güzel. Burak Şolt'un inceleme videosu var. O video çok iyi fikir veriyor.
Asus Rog B365F var anakart bu;

Ses kartı konusunda hiç bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim. O fiyata en iyi Arctis Prime mı olur yoksa yinede Blackshark mı dersiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı