1600 TL kulaklık önerisi

rihenh

Hectopat
Merhaba oyunlar için düzgünce ses kasabileceğim ve özellikle de mikrofonu iyi olan bir kulak dışı kulaklık arıyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

Ayrıca SteelSeries Arctis 5 için düşünceleriniz neler? Alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba oyunlar için düzgünce ses kasabileceğim ve özellikle de mikrofonu iyi olan bir kulak dışı kulaklık arıyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

Ayrıca SteelSeries Arctis 5 için düşünceleriniz neler? Alınır mı?

Hocam bu kulaklığı kendim şu an kullanmaktayım çok iyi hem de Corsair iCUE programıyla ayarlayabiliyorsun FPS modu var, müzik modu var ve sinama modu var çok kullanışlı mikrofonu Discord sertifikali çok kaliteli https://www.hepsiburada.com/corsair...sb-kulaklik-p-HBV00000UW1UD?magaza=EliteStore

Hocam 2.200 TL oluyor ama.

Hocam bu model baya hoşuma gitti mikrofon olarak, fiyatı ara ara iniyor mu bu şekilde? Çünkü maalesef bu ay alamayacağım, sadece piyasayı araştırıyorum.
Çok sık indirime giren bir model değil, ancak bir kaç sitede 1300-1400 lira bandında satıldığından eğer satılmazsa öbür ay da bu fiyattan bulabilirsiniz. Sanırım satış fiyatı 90-100 dolar arası bir şeydi sürekli indirime gireceğini sanmıyorum.

Çok sık indirime giren bir model değil, ancak bir kaç sitede 1300-1400 lira bandında satıldığından eğer satılmazsa öbür ay da bu fiyattan bulabilirsiniz. Sanırım satış fiyatı 100-130 dolar arası bir şeydi sürekli indirime gireceğini sanmıyorum.
:( Üzücü oldu. Bu fiyat bandına başka öneriniz var mı? Biri olmazsa diğeri olur hocam.

:( Üzücü oldu. Bu fiyat bandına başka öneriniz var mı? Biri olmazsa diğeri olur hocam.
G PRO X almaya çalışın o da olmazsa Razer Blackshark V2 olabilir, bu modelde ona benzer bir kulaklık. Kablosuz arıyorsanız Barracuda X modeli var 1000-1100 TL civarına alınabilecek bir kulaklık görünüyor. Bunlar da olsa olmazsa Cloud 2 veya Alpha modeli olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı