1600 TL 'lik Sistem için Hangi Ekran Kartı ?

Peki HD6970 nasıldır ? Hazır toplanmış bir kasa buldum ve fiyatı bana iyi geldi HD6790 FX8320 8 GB ram falan var sizce nasıldır ?

Süper 8 Çekirdek+8 Gb Ram+2 Gb 256 Bit Ek+1 Tb+ GittiGidiyor'da 148982840
Çöp. Bütçeniz kısıtlıyken bana göre PS4 almanız sizin için daha yararlı olacaktır. 5-6 yıl boyunca oyunları oynayabilirsiniz zaten. Düşük bütçeli bilgisayar sizi ne kadar götürür bilinmez. Hepsiburada'da 1300TL'ye görümüştüm. Onu alıp üstüne genelde oynayacağınız oyunlardan birini alıp rahat oyun oynayabilirsiniz Battlefield 4 mesala. 60 FPS sabit oynanıyor bizzat kendim denedim.

Çöp. Bütçeniz kısıtlıyken bana göre PS4 almanız sizin için daha yararlı olacaktır. 5-6 yıl boyunca oyunları oynayabilirsiniz zaten. Düşük bütçeli bilgisayar sizi ne kadar götürür bilinmez. Hepsiburada'da 1300TL'ye görümüştüm. Onu alıp üstüne genelde oynayacağınız oyunlardan birini alıp rahat oyun oynayabilirsiniz Battlefield 4 mesala. 60 FPS sabit oynanıyor bizzat kendim denedim.

Bende ikisi arasındayım. O PC çöp zaten ama PS4 'ün oyunları çok pahalı. Ayrıca şu anki PC de oynayamadığım ve PS4 te olmayan bir ton oyun var. Ben 1600-1700 TL lik bilgisiyarın daha mantıklı olduğunu düşünüyorum. Bide Türkçe yamalar var PC 'de.

280x 'in fiyatı çok yüksek. Bu yüzden R9 280 'i almayı düşünüyorum.

Arkadaşlar bütçe belki 1750 TL olabilir. En sık değişen parça ekran kartı olduğu için 1750 TL ye FX6300 + r9 280 yerine FX8320 +R9 270x mi alsam karar veremedim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı