1600 TL monitör önerisi

Bütçe
1600-1700

Pernoliam

Hectopat
Merhabalar,

1600TL bütçem var, gerçekten değecekse biraz zorlayabilirim. 24" civarı, masada çok yer kaplamayacak bir monitör arıyorum. (Yüksekliği 43 cm'i geçemez.) 144Hz düşünüyorum, hem günlük kullanırken hem oyun oynarken daha iyi bir deneyim yaşamak istiyorum. Hem de renkleri canlı olsun kontrast oranı yüksek olsun istiyorum. Laptopa bağlayacağım, görüntü kalitesinden feragat etmek pek istemiyorum. Sizce hangi modeller olabilir? Aklımda bir iki model var ama seçenek çok olunca bir de buraya danışmak istedim.

Bütçeyi 99 TL aşabilirseniz:
Aşamazsanız:

İkisi de çöp. 75 hz en iyi panele sahip bir monitör bile 1450 TL etmez. Attığınız Rampage monitör ise çöp. 2. monitörü ise deneyimleyip 2. elden sattım. Malzeme kalitesi plastik, renk kalitesi berbat bir monitör. Önünüze gelen ürünleri önermeyin artık.

İkisi de çöp. 75 hz en iyi panele sahip bir monitör bile 1450 TL etmez. Attığınız Rampage monitör ise çöp. 2. monitörü ise deneyimleyip 2. elden sattım. Malzeme kalitesi plastik, renk kalitesi berbat bir monitör. Önünüze gelen ürünleri önermeyin artık.
Dostum özür dilerim denemediğim için bilmiyorum 2. olan monitör fiyat performans monitörü diye atmıştım muzaffer bahçıcandan ve vorispieden izlediğim kadar iyi diyorlardı :/

Yorumlarda şikayetler var artıları eksileri söyleniyor ona göre karar verin güzel gibi duruyordu ama pek memnun değiller galiba hepsini okumadım.

ya da bunu alabilirsiniz.

Önerilerin için teşekkür ederim ancak Rampage hakkındaki yorumlar pek iyi değil diye okudum, forumlarda önerilmemiş, tabi denemeden bilemem.

Yorumlarda şikayetler var artıları eksileri söyleniyor ona göre karar verin güzel gibi duruyordu ama pek memnun değiller galiba hepsini okumadım.

ya da bunu alabilirsiniz.

Acer'ı da aynı şekilde ürünlerinin çok yüksek kalitede olmadığı şeklinde bilirim, yine de teşekkürler.

Bütçeyi 99 TL aşabilirseniz:
Aşamazsanız:
LG kafama yattı gibi, kullanıcı deneyimi de iyiyse tam aradığım monitör. Phillips ile arasında 200tl fiyat farkı var LG daha hoş duruyor ama değer mi acaba o 200tl'ye.

Yeni konular

Geri
Yukarı