1600 TL PC Toplama

Daha fazla  
Bu malzemelerde uyum sorunu vs. var mı? Veya 1600 TL'ye nasıl sistem toplayabilirim?
Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Kasa olmamış.
  • İşlemci AMD FX'in ilk serilerinden olan Zambezi ailesine ait bir işlemci. Berbat...
  • Fury yerine Savage modelleri tercih edin. Tabii O.C ile uğraşmıyorsanız.
Toplam çıkabileceğiniz bütçeyi söyleyiniz.

Bütçeni 75 TL kadar zorlayıp bu sistemi alabilirsen çok iyi olur. Bir kuruş bile çıkamam dersen başka bir alternatif düşüneceğim.
Eki Görüntüle 140307
Böyle öneriyorsunuz da çoğu insan bazı nedenlerden dolayı vatan pc'yi tercih etmek durumunda kalıyor.Ailelerinden dolayı veya ödeme seçeneği elden alım gibi sebeplerden dolayı.

Böyle öneriyorsunuz da çoğu insan bazı nedenlerden dolayı vatan pc'yi tercih etmek durumunda kalıyor.Ailelerinden dolayı veya ödeme seçeneği elden alım gibi sebeplerden dolayı.

Sana kesinlikle hak veriyorum. Lakin arkadaş, Vatan'dan almak mecburiyetinde olduğunu belirtmemiş. Bu sebepten ben de kredi kartı ile alacağını düşünerek daha hesaplı bir siteden önerimi yaptım.

Bende şöyle bir sistem tavsiye edeyim. Ekran kartı sizin seçtiğiniz ekran kartı. Diğerlerini ise ben seçtim :)

sistem.png

Bütçeni 75 TL kadar zorlayıp bu sistemi alabilirsen çok iyi olur. Bir kuruş bile çıkamam dersen başka bir alternatif düşüneceğim.
Eki Görüntüle 140307
Bu fiyatlar ne zamana ait şuan bir baktım fakat fiyatlar pek attığın gibi değil

Bende şöyle bir sistem tavsiye edeyim. Ekran kartı sizin seçtiğiniz ekran kartı. Diğerlerini ise ben seçtim :)

Eki Görüntüle 140335
Teşşekür ederim ama işlemci hakkında biraz bilgi alabilirmiyim?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı