1600 TL'lik Sistem Toplama

Peki kötülediğiniz HD7850 kaç FPS verdi bunun farkında mısın? O watt ölçümleri yapılan kartlardan en yüksek fps'yi veren kart HD7850 idi.

Peki kötülediğiniz HD7850 kaç FPS verdi bunun farkında mısın? O watt ölçümleri yapılan kartlardan en yüksek fps'yi veren kart HD7850 idi.
Ben HD7850 kötü mü dedim şimdi? HD7850 aralarında en çok güç tüketen kartlardan biri bunun farkında mısın? Ayrıca 7850 = R7 260X. Bunun farkında mısın?

HD7850 = R7 265 bunun farkında mısın ?

Bu arada videoyu tekrar izlemen de fayda var. En çok güç tüketen HD7850 değil.
Ben HD7850 kötü mü dedim şimdi? HD7850 aralarında en çok güç tüketen kartlardan biri bunun farkında mısın? Ayrıca 7850 = R7 260X. Bunun farkında mısın?

HD7850 = R7 265 bunun farkında mısın ?

Bu arada videoyu tekrar izlemen de fayda var. En çok güç tüketen HD7850 değil.
Sen ne yazdığımı tekrar bir oku, ondan sonra bana cevap ver. Ayrıca 260X ile 265 arasında aman aman bir fark yok dostum. Taş çatlasa 5FPS oynuyor.

Alakası bile yok. Neyse siz gidin nVidia fan boyluğu yapıp GTX750 Ti önerin bakalım ne kadar götürecek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alakası bile yok. Neyse siz gidin nVidia fan boyluğu yapıp GTX750 Ti önerin bakalım ne kadar götürecek.
Söyleyeyim 2 sene 1920x1080 için Medium-High karışımı rahat gider. Tabi çıkacak oyunlar port özürlü olursa GTX790 Quad-SLI yapsan kurtarmaz.

GTX760 ekran kartlı olan sistemi alın sizi üzmez.
Neden bu kadar çok sinirlisiniz? GTX750Ti önermemizin sebebi güncel, performanslı(çok olmasa da) ve daha az güç tüketimi olması. Sizin önerdiğiniz (savunduğunuz) ekran kartı güncellik kısımını yitirmiş ve daha çok güç tüketiyor. (Gördüğünüz gibi performans konusuna laf atmıyorum.)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı