1600 TL'ye 30 Oyunlu, Kırık PS4 Alınır Mı?

t3ff

Decapat
Pardon yanlış yazmışım. Bu fiyat bir PS4 Cafe'ye sorulmuştur. 30 oyun hediyeli 1600 TL'ye kırık bir PS4 var. Kırık olmayan PS4 ise 1200 TL fiyatında. 127 Ekran Sunny LED TV var. Fiyatı 1350 TL. Sizce almalı mıyım ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam cafedeki makineler günde 10 saat açık kalır yani çok yorulur. Kırık cihazı 1600 tl ye bırakıyorsa makine son aylarını geçiriyor olabilir. Ufak bir pazarlık yapın 1400 e alın. Bir yıl sonrada 1400 e satarsınız.

Kırık alma taraftarı değilim playstationları. Bi oyun çıkar online oynamak istersin oynayamazsın.Kırık olmayan alıp oyunları 2.el alabilirsin.

Kırık alma taraftarı değilim playstationları. Bi oyun çıkar online oynamak istersin oynayamazsın.Kırık olmayan alıp oyunları 2.el alabilirsin.
Yanlız kırık ps4 ler her an en güncel sürüme çevrilebiliyor. Bence kırığı alıp içindeki oyunları bitirir. Online oynamak istersede tek tuşla ps4 ünü günceller.

Hocam cafedeki makineler günde 10 saat açık kalır yani çok yorulur. Kırık cihazı 1600 tl ye bırakıyorsa makine son aylarını geçiriyor olabilir. Ufak bir pazarlık yapın 1400 e alın. Bir yıl sonrada 1400 e satarsınız.
30 oyun felan diyince aklıma yattı.
Yanlız kırık ps4 ler her an en güncel sürüme çevrilebiliyor. Bence kırığı alıp içindeki oyunları bitirir. Online oynamak istersede tek tuşla ps4 ünü günceller.
Şimdi alayım mı makineyi ?

İnternet kafe tarzı yerlerden elektronik eşya almayı mantıklı bulmuyorum açıkcası. Kişi tanıdığınız bildiğiniz bir kişiyse bir şey diyemem ama genelde ömrü tükenmiş olan ürünler satılıyor. Satan kişinin günahını almak istemem ama gidin bakın inceleyin oynayın oyun eğer bir problem yoksa alabilirsiniz.

Daha ucuza alıp yanında oyunlar alabilirsin. Oyunları takas yöntemiyle değiştiredebilirsin. Hem online nimetinden ayr kalmazsın. Ayrıca cafe malı almanı önermiyorum. Senin yerinde olsam daha ucuza alıp yanında bir kaç tane oynamadığım exc. oyunları alıp oynardım; bitirince de değiştirirdim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı