1600 TL'ye her şey dahil sistem toplamak

Eskiden işlemci 50 TL'ye çinden geliyordu. Şu an 70 TL civarı. Anakart da 400 TL civarına geliyor. Ekran kartı durumu zaten vahim.
Ben olsam H61+i5 2500 kullanırdım. O anakarta o kadar para vermek çok gereksiz bana kalırsa. En azından O.C yapmadan kullanılacak stabil bir sistem olur. Risk alınmamış olur. Benim işlemcim bile bazı oyunlar dışında minimum %95 besleyebiliyor RX 470-RX 570'i
Bence dediğim gibi APU sisteme yönelsin. Çünkü 1600 TL'ye bu sistem imkansız. Bir de 1080p bir monitör ile beraber.
i5 2500 + H61 + RX 470 ya da RX 460 daha performanslı bir sistem olacaktır. Monitörü saymazsak. 1080p Monitör oldukça GTX 750'den yukarı çıkamayız zaten. Arkadaş bi cevap verse de herkesi aydınlatsa keşke.

Son düzenleme:
Sistem tamamen ikinci el parçalardan oluşuyor arkadaşlar. PSU olarak biraz daha bakınca ikinci el Silverstone 500W 80+ almaya karar verildi. APU sistem konusunu arkadaşımın beğeneceğini sanmam. RX 570 yerine belki RX 470'e düşülebilir. Bir yandan AM4 soket toplamaya çalışıyorum beynim yandı. Ölücülükte sınır tanımasam mı?

Sistem tamamen ikinci el parçalardan oluşuyor arkadaşlar. PSU olarak biraz daha bakınca ikinci el Silverstone 500W 80+ almaya karar verildi. APU sistem konusunu arkadaşımın beğeneceğini sanmam. RX 570 yerine belki RX 470'e düşülebilir. Bir yandan AM4 soket toplamaya çalışıyorum beynim yandı. Ölücülükte sınır tanımasam mı?
İkinci el bile çok zor özellikle ucuz RX570 bulursanız sakın güvenmeyin bilin ki o kartla mining yapılmıştır.

İkinci el bile çok zor özellikle ucuz RX570 bulursanız sakın güvenmeyin bilin ki o kartla mining yapılmıştır.

Hocam alacağım kartın bilgisayarda kullanılmış fotoğrafı olacak ve satan kişiye toplu alım yapmak istiyorum diye test yapacağım. Mining olma olasılığı biraz az ama yine de kafamı çok kurcalıyor. Belki GTX 1050 Ti falan bulunur.

Hocam alacağım kartın bilgisayarda kullanılmış fotoğrafı olacak ve satan kişiye toplu alım yapmak istiyorum diye test yapacağım. Mining olma olasılığı biraz az ama yine de kafamı çok kurcalıyor. Belki GTX 1050 Ti falan bulunur.
Aralarında dağlar kadar fark var, bulabilirseniz GTX1060 veya 1650 daha iyi olur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı