16000 TL laptop önerisi

Kanka, masaüstü öneririm ama senin kararın.
Kanka, taşıyacak mısın?
early-portable-computer.jpg

Benim de önerim V22.1, MUX çok güzel bir özellik. Değeceğini düşünüyorum.

16K'ya 3060 olup bundan daha iyi olan varsa ben bilmiyorum. Aydınlatılırım muhtemelen. @Dark Lord of the Sith @Radeon RX 5500M

Yurtdışından alma imkanınız varsa belirtin lütfen. @Ramazan Ö

İşlemcisi güçsüz kalıyor. O parayı hak etmiyor bu cihaz.

Abra kasa. Kullanan arkadaşım vardı ve 1 yılda 2 kere menteşesi kırıldı kendiliğinden. Artık zoraki olmadıkça önermeyin şunları. @Dark Lord of the Sith Düzelttim hocam, teşekkürler. 🙂
Bu laptop iyidir. Bu bütçe ile zaten daha iyisi de yok.

Mediamarkta 14 bin lira bence değer.
14000'e bilemiyorum, ben almazdım sanırım. 12000 seviyelerinde düşünülmeli bence. 12300'e Legion almak var, ekran kartı haricinde tüm bileşenleri daha iyi. Ekran kartı farkı da aşırı fazla değil, MUX ile kapatıyor kendini biraz.

14000'e bilemiyorum, ben almazdım sanırım. 12000 seviyelerinde düşünülmeli bence. 12300'e Legion almak var, ekran kartı haricinde tüm bileşenleri daha iyi. Ekran kartı farkı da aşırı fazla değil, MUX ile kapatıyor kendini biraz.

Ama işlemcide çok serin çalışıyor gerçekten şahsen beni çok cezbediyor. Malzeme kalitesi olarak da iyi bence ama yetkili servisi kötü gerçekten, düşünsene 14 bin laptopa veriyorsun bakıma yolladığın zaman bozuyorlar. ASUS'un var böyle vakaları.

Geri
Yukarı