16000TL sistem önerisi

Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Kasa: PHANTEKS White Eclipse P400A
Güç kaynağı: FSP 600W 80+ Psu
İşlemci: Ryzen 5 5600
Ekran kartı: Sapphire Nitro+ 6600XT
Anakart: Gigabyte b450 SH2
Ram: Corsair Vengeance 2x8 3000mhz
SSD: Kingston Kc3000 1TB
Merhaba. Ben bir ekran kartı almak istiyordum elimdeki sistemin işlemcisi düşük kalacağı için komple sistem almayı düşünmeye başladım. Ancak piyasadaki komple sistemler saçma derecede pahalı parça parça toplasam aynı paraya bazen daha ucuza geliyor. Bana sistem önerir misiniz? Aklımdaki kart RX 6600XT- RTX 3060 seviyesi ya da daha üstü işlemci olarak da R5 5600-5I 12400F.
Bütçe 16000TL civarı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu şekilde alabilirsin.
1652649223419.png

Bu şekilde alabilirsin.

Bu sistemde Smart Access Memory açılır mı bilgin var mı acaba AMD işlemci ve anakart zorunlu mu yoksa AMD ekran kartı alınca.
Bu şekilde alabilirsin.

Bir de PowerColor hiç duymadım nasıl bir marka sence iyi mi kartları.

Son düzenleme:
Bu sistemde Smart Access Memory açılır mı bilgin var mı acaba AMD işlemci ve anakart zorunlu mu yoksa AMD ekran kartı alınca.
Açamazsın.
Bir de PowerColor hiç duymadım nasıl bir marka sence iyi mi kartları.
Mükemmel bir markadır. Hele ki Red Devil serisi vardır, şahane. Hellhound orta seviye. Fighter giriş seviye. Bende de PowerColor Fighter 6600 XT var. Giriş seviye olmasına rağmen bunun bile soğutması iyi denebilir. Bir Biostar değil en azından. 6650 XT Hellhound hoş karttır.

Açamazsın.

Mükemmel bir markadır. Hele ki Red Devil serisi vardır, şahane. Hellhound orta seviye. Fighter giriş seviye. Bende de PowerColor Fighter 6600 XT var. Giriş seviye olmasına rağmen bunun bile soğutması iyi denebilir. Bir Biostar değil en azından. 6650 XT Hellhound hoş karttır.
Peki bu önemli bir özellikmi sence birde şu model var ancak hem fiyat farkı var hemde 12400f r5 5600 den iyi diye biliyorum

birde şu model var ancak hem fiyat farkı var hemde 12400f r5 5600 den iyi diye biliyorum
12400F ile 5600'ün performansı yakın, yer yer 12400F geçiyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Peki bu önemli bir özellikmi sence
Güzel bir özellik fakat neden açamıyorum demezsin. Fakat ReSize BAR açabilirsin. Onu belirtmeyi unuttum.

12400F ile 5600'ün performansı yakın, yer yer 12400F geçiyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Güzel bir özellik fakat neden açamıyorum demezsin. Fakat ReSize BAR açabilirsin. Onu belirtmeyi unuttum.

Anakart nasıl sence peki BIOSTAR daha önce pek görmedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı