1600TL monitör önerisi

Bütçe artarsa eğer;

Maalesef limit sorunu var ve arttırabilmem pek mümkün değil :/

Hocam GittiGidiyor benden uzak allaha yakın :D diğeri sitelerde fiyatları çok yüksek bu modelin.

Bende bu modele bakıyorum.

VA panel gayet iyi abartıldığı kadar kötü değil size kalmış herkes IPS al dedi ama VA aldım özellikle FPS oyunları için süper.

Pek FPS oyunu oynamıyorum aslında strateji oyunları ağırlıklı oyunlar oynuyorum renk kalitesi de önemli ve IPS göz sağlığı için en iyisi oluyormuş sanırsam.

Çok gereksiz mesajlar var hocam.

Tavsiyem yok sadece VA Panel olsun ve parlaklık değeri kesinlikle 250 olmasın, gerçekten görmekte zorlandığım bir parlaklığı oluyordu. Eğer monitör alırsam alsam parlaklık oranı en az 300cd olan bir VA Panel monitör alırdım. Dikkat et bunlara.

Arkadaşlar hepinizin önerileri için çok teşekkür ediyorum alacağım ürünü Hepsiburada üzerinden alacağım için Hepsiburada üzerinde en mantıklısı ASUS gibi duruyor, hem hoporlorunun olması hem ayağının ve arka yüzeyinin sağlam olması hem IPS olması daha önde benim için, AOC'un modeli de güzel ancak Hepsiburada üzerinde çok pahalı, konu kilit sanırsam aldıktan sonrasında inceleme yapabilirim belki.

Arkadaşlar hepinizin önerileri için çok teşekkür ediyorum alacağım ürünü Hepsiburada üzerinden alacağım için Hepsiburada üzerinde en mantıklısı ASUS gibi duruyor, hem hoporlorunun olması hem ayağının ve arka yüzeyinin sağlam olması hem IPS olması daha önde benim için, AOC'un modeli de güzel ancak Hepsiburada üzerinde çok pahalı, konu kilit sanırsam aldıktan sonrasında inceleme yapabilirim belki.
Hangi modele karar verdiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı