Makaleler
9
Vatandan olması şart çünkü sipariş etme şansım yok Zonguldak' ta yaşıyorum Ereğli' de bulunan şubeden alacağım. Daha sonra RX460 almayı düşünüyorum. En fazla GTX 1050 Ti takabilirim. Bütçem başlıkta belirttiğim gibi 1600 TL civarı.

Vatan dan da aynı fiyata gelceğini düşünüyorum.

Dosya Ekleri

• fffffffff.jpg
    fffffffff.jpg
    29 KB · Görüntüleme: 182
size önerim bu olur bu seçtiğim parçalar Zonguldak' ta ki mağazada hepsi var bu da önemli...ben intel topladım 1600 tl bundan daha iyisini toplayan varsa buyursun...benim 1600 tl bütçem olsa bu bileşenleri alırdım...
upload_2016-11-16_23-9-43.png

Everest kasa sorun çıkarmaz mı ?
kardeş kasa ne gibi sorun çıkara bilir ki ve senin bütçene göre en iyi kasa bu belirtmiştin kunu açarken illa vatan olsun vatanda bu kasadan ucuzu yok vatan pc bu kasayı da incelemiş kendi youtube kanalında istersen bak bir ama senin bütcene göre en iyi kasa bu everest doğru sevmeyenlerde var ama ben şahsen beyeniyorum yani bu kadar ürünü boşuna çıkarmamışlar :)

Aynı kasayı bende 2 gündür kullanıyorum. Everest her OEM ürünlerinde aynı kaliteyi sergilemiyor. Bende teredütte kalmıştım. Vatandaki elemana güvenerek almıştım. İyikide almışım. Bu bütçeyle daha iyisini bulamassın :)

Sent from my LG-D693TR using Technopat mobile app

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı