1600TL'ye kadar klavye önerisi

• Konuyu başlatan Daaf
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 32
  • Görüntüleme 626
Bütçe
1500, 1600
Bazı klavyeleri inceleme fırsatım oldu. Mesela bahsettiğim fiyat bandına sahip Logitech g213 vardı fakat onlarda da sadece F tuşlarına makro ya da atama yapılabiliyordu. Membran klavye olmasının yanı sıra forumda oldukça linç edilen bir klavye gibi duruyor. Temel olarak tüm tuşlara makro atayabileceğim bir klavye istiyorum, mekanik olması gibi bir takıntım olmadığı için ortalama bir bütçe ayırdım.

Açıkcası bir çok membran klavye inceledim, bilindik markalardan. Ama ne gariptir ki YouTube'un hem Türkiye platformu hem de yabancı platformu kapsamlı olarak makrolama kısmını incelemiyor ya da anlatmıyorlar. Kasıntı yapar gibi, hepsi ışıklandırma özelliğine vurgu yapıp duruyorlar. Yaklaşık 50 ila 75 video incelemişimdir bugün. Pişman olmayacağım bir klavye almak istiyorum bu yüzden.

@SF24, hocam Razer Ornata V3 hakkındaki düşünceleriniz neler?
Berbattır.

Bazı klavyeleri inceleme fırsatım oldu. Mesela bahsettiğim fiyat bandına sahip Logitech g213 vardı fakat onlarda da sadece F tuşlarına makro ya da atama yapılabiliyordu. Membran klavye olmasının yanı sıra forumda oldukça linç edilen bir klavye gibi duruyor. Temel olarak tüm tuşlara makro atayabileceğim bir klavye istiyorum, mekanik olması gibi bir takıntım olmadığı için ortalama bir bütçe ayırdım.

Açıkcası bir çok membran klavye inceledim, bilindik markalardan. Ama ne gariptir ki YouTube'un hem Türkiye platformu hem de yabancı platformu kapsamlı olarak makrolama kısmını incelemiyor ya da anlatmıyorlar. Kasıntı yapar gibi, hepsi ışıklandırma özelliğine vurgu yapıp duruyorlar. Yaklaşık 50 ila 75 video incelemişimdir bugün. Pişman olmayacağım bir klavye almak istiyorum bu yüzden.

@SF24, hocam Razer Ornata V3 hakkındaki düşünceleriniz neler?
Hocam size ciddi yazıyorum kim ne kadar katılır bilmem ama Razerın bu bütçede klavyesi hiçbir şekilde alınmaz. Blackwidow V3 satıyorlar sadece Green(yeşil) switch sarı switch almak için 2k ekstra vermeniz lazım adamlar Türkiyeye klavye satmak istemiyor resmen. Razer markası kendinden nefret ettirmeyi bir şekilde başardı.

@Endless Kaan Sizin tavsiyeniz var mı hocam? Aktif olarak gördüm, denk gelirseniz bir de sizin önerinizi alayım. Tüm tuşlara atama yapılan ve ayarlanabilen, membran ya da mekanik fark etmez 1500 - 1600 liralık bütçeli bir klavye arıyorum. Türkiye pazarından ulaşabileceğim olursa daha iyi olur.

Geri
Yukarı