165 Hz FreeSync monitör NVIDIA GPU'yla 165 Hz kullanılabilir mi?

Beach House

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bu monitörü aldım monitör FreeSync destekliyor ama benim ekran kartım GTX960 olduğu için FreeSync'yi açamıyorum şu an HZ değeri olarak tam performans alıyor muyumdur?( Bir de oyunların içinde dikey eşitlemeyi veya V-Sync'yi açsam NVIDIA'nın ayarlarından açmakla aynı şey olur mu?)

G-SYNC açamazsınız ama 165Hz kullanabilirsiniz. G-SYNC ile Hz'nin bağıntısı yok.
G-Sync açamazsınız ama 165Hz kullanabilirsiniz. G-Sync ile Hz'nin bağıntısı yok.

Şunu da eklemek istedim. HDMI ile bağladıysanız bazı HDMI kablolar 120Hz destekliyor. DP ile bağladıysanız sorun olmayacaktır. Ekran kartınızın HDMI desteği de önemli bir faktör. NVIDIA denetim masasından hangi Hz'de çalıştığını kontrol edebilirsiniz.

G-Sync açamazsınız ama 165Hz kullanabilirsiniz. G-Sync ile Hz'nin bağıntısı yok.

Şunu da eklemek istedim. HDMI ile bağladıysanız bazı HDMI kablolar 120Hz destekliyor. DP ile bağladıysanız sorun olmayacaktır. Ekran kartınızın HDMI desteği de önemli bir faktör. NVIDIA denetim masasından hangi Hz'de çalıştığını kontrol edebilirs.

DP ile bağladım şu an 165 Hz yazıyor.
GTX 960, G-SYNC'i desteklemiyor. 10.nesil NVIDIA kartın olmak zorunda G-Sync için.

G-SYNC olmasa bile tam 165 Hz kullanabilir miyim.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı