165 Hz monitör 165 Hz gibi değil

Düşük FPS değerinden kaynaklı olabilir.
Aynı şeyi yazıp duruyor herkes. Bir bilgi bir kere mevcutsa bir kere daha yazıp kalabalık oluşturmak çok anlamsız ayrıca 12400F gibi bir işlemcinin Valorantta 200 FPS altına düştüğünü hiç sanmıyorum.

Monitörüm 165 Hz seçili Valorant'ta 500 FPS görüyorum en düşük 250 alıyorum her yerden 165 Hz seçili monitörün OSD menüsünü açınca da zaten 165 Hz'de kullanıldığı gösteriliyor.
Diğer ayar RAW input onu denedim onunla alakası yok zaten kapalıydı internet kafedeki PC'de de.

Monitörünüz IPS mi?

Monitörüm 165 Hz seçili Valorant'ta 500 FPS görüyorum en düşük 250 alıyorum her yerden 165 Hz seçili monitörün OSD menüsünü açınca da zaten 165 Hz'de kullanıldığı gösteriliyor.
Diğer ayar RAW input onu denedim onunla alakası yok zaten kapalıydı internet kafedeki PC'de de.
DP kablosunu değiştirmeyi ve farklı bir kasada kullanmayı deneyebilirsin dostum. Monitörü fabrika ayarlarına çevirip, format atma gibi bir yol da denenebilir. Hiç biri olmazsa garantiye yollarsınız zaten.

DP kablosunu değiştirmeyi ve farklı bir kasada kullanmayı deneyebilirsin dostum. Monitörü fabrika ayarlarına çevirip, format atma gibi bir yol da denenebilir. Hiçbiri olmazsa garantiye yollarsınız zaten.

En iyisi monitörü alayım internet kafeye götürüp sahibinden rica ediyim bir orada deneyeyim olmazsa garantiye yollacayağım.

Geri
Yukarı