165 Hz monitör 165 Hz hissettirmiyor

DarkSaga19

Hectopat
Monitör
Asus vg248qg
ASUS VG248qg modem monitörü daha 2 gün önce elime ulaştı 165 Hz ayarlı şu an ama 165 Hz hissettirmiyor gözüme bir nedeni olabilir mi acaba?

Kardeşim gözlük kullanıyosan göz numaran değişmiş olabilir sana öyle geliyordur. Başkasına denettirip kontrol et bence bana da olmuştu çünkü.

Haklisin vallahi artık psikolojik geldiğini düşünmeye başladım ama internet kafedeki 165 Hz monitorlede oynadım internet kafe yağ gibi akıyor maşallah benimki 75 Hz gibi anlam veremedim bir türlü 😁😁

Haklisin vallahi artık psikolojik geldiğini düşünmeye başladım ama internet kafedeki 165 Hz monitorlede oynadım internet kafe yağ gibi akıyor maşallah benimki 75 Hz gibi anlam veremedim bir türlü 😁😁

Aynısı bana da oluyor 144 Hz evdeki de internet kafedeki de nedenini tam bilmiyorum ama mouse pad ve mouse çok etkili oluyor hissiyat olarak yoksa mouse pad kesinlikle al farkı hissedersin hemen.

Aynısı bana da oluyor 144 Hz evdeki de internet kafedeki de nedenini tam bilmiyorum ama mouse pad ve mouse çok etkili oluyor hissiyat olarak yoksa mouse pad kesinlikle al farkı hissedersin hemen.

Şu an kullandığım mouse 125 Hz kötü bir mouse Logitech G203 mousesini sipariş ettim onu bekliyorum acaba monitör 165 Hz mouse 125 Hz oda etki ediyor olabilir mi?

Geri
Yukarı