165 Hz IPS monitör önerisi

Yani 0.5 ms yerine 1 ms kullanmak biraz daha mantıklı, öyle mi?
Hayır çünkü bu anlattığım olay her monitörde olmuyor. Overdrive işlemi sonrası stabil kalabilen yani inverse ghosting oluşmayan monitörler de var. Lenovo G24-20 kısmen bunlardan birisi.

O modu açtım ancak parlaklık çok düştü, kendi ayarlarından parlaklığı arttırmama izin vermiyor. Denetim masasından açtım ama istediğim gibi olmadı. Birde eski monitörümde vibrance açtığımda cidden fark ediyordum ama bunda fark etmiyorum, neden acaba? Basic renkleri koruyup 0.5 msden faydalanmam mümkün mü acaba?

O modu açtım ancak parlaklık çok düştü, kendi ayarlarından parlaklığı arttırmama izin vermiyor.
Ekran kartınızın yazılımından arttırmayı deneyin.
Denetim masasından açtım ama istediğim gibi olmadı. Birde eski monitörümde vibrance açtığımda cidden fark ediyordum ama bunda fark etmiyorum, neden acaba?
Eski monitörünüzün kontrast oranı aralığı daha geniş olabilir. Eski monitörünüzün modeli nedir?

Basic renkleri koruyup 0.5 msden faydalanmam mümkün mü acaba?
Bazı monitörlerde maalesef ki mümkün olmuyor. Denetim masasından ayar yapabillirsiniz.

Ekran kartınızın yazılımından arttırmayı deneyin.

Eski monitörünüzün kontrast oranı aralığı daha geniş olabilir. Eski monitörünüzün modeli nedir?

Bazı monitörlerde maalesef ki mümkün olmuyor. Denetim masasından ayar yapabillirsiniz.
Asus 21,5" vp228qg full hd gaming monitör fiyatı, teknik özellikleri, modelleri. Asus 21,5" vp228qg gaming monitör uygun fiyatlarla sadece Vatan Bilgisayar'da. Satın Al. bu eski monitörüm hocam.

Geri
Yukarı