165 Hz IPS monitör önerisi

Mağdur? Akşam akşam çok güldüm. Mağdura yatmaktan çok sizinle dalga geçiyordum ama neyse...
Şimdi de dalga geçiyordum oldu... vay be arkadaş meğerse ağlanacak haline gülüyormuş. :D
Doğru, detaylı bilgi vermeseydim hala kendi ürünün diye o dandik monitörü savunmaya devam edecektin. Seni yanlış yoldan döndüren birisiyle dalga geçmek mi? Çok güldüm çünkü iyi kıvırtıyorsun helal et. :D

Son düzenleme:
Şimdi de dalga geçiyordum oldu... Vay be arkadaş meğerse ağlanacak haline gülüyormuş. :D
Doğru, detaylı bilgi vermeseydim hala kendi ürünün diye o dandik monitörü savunmaya devam edecektin. Seni yanlış yoldan döndüren birisiyle dalga geçmek mi? Çok güldüm çünkü iyi kıvırtıyorsun helal et. :D

Önceki cümlelerinde sözde beni rezil etmeye çalışmışsın ama söylediğin çelişkili, saçma cümlelerden başka bir şey değil. Ne sanıyorsun? Sana teşekkür falan edeceğimi mi? :D

Bütçen ne kadar? Yazdıklarının yanı sıra alacağın monitörün panelinin en azından gerçek 8 bit olmasına, 350 cd/m2 ve üzerinde parlaklığının olmasına dikkat et. 27" mi 24" mi istiyorsun? 27" için 2 adet önerebilirim.

Önceki cümlelerinde sözde beni rezil etmeye çalışmışsın ama söylediğin çelişkili, saçma cümlelerden başka bir şey değil. Ne sanıyorsun? Sana teşekkür falan edeceğimi mi? :D
Lütfen @P R O F O U N D hakkında düzgün bir şekilde konuş. Senden daha bilgili orası kesin. Şimdi de @Saint Lucia hocamı buraya davet ediyorum bakalım o ne diyecek...

Önerilerimiz hâlâ geçerli bu arada.

@ismejxenk bütçe az artarsa 27 inç olarak şuna bakın.

24 inç olarak işe şuna bakın.

Lütfen @P R O F O U N D hakkında düzgün bir şekilde konuş. Senden daha bilgili orası kesin. Şimdi de @Saint Lucia hocamı buraya davet ediyorum bakalım o ne diyecek...

Önerilerimiz hâlâ geçerli bu arada.

@ismejxenk bütçe az artarsa 27 inç olarak şuna bakın.

24 inç olarak işe şuna bakın.

Ben daha bilgiliyim mi dedim? Neyse ya sizinle daha fazla uğraşmayacağım :)

Ne rezil etmesi? :D Şunu okudun mu?
Edit: Ayrıca ben orda seni ifşalamak için söylemedim ki zaten belli monitörden anlamadığın. Kendin de söylemişsin.
Benim orada onu yazmamın sebebi monitörünün zayıflıklarından birini ele vermiş olmandı.
Başka bir şey demiyorum. :D

O yüzden, kötü bir monitörü kendi ürünü diye ölene kadar savunan ve bunu yaparken de gereksiz bilgiler yayan arkadaşı yaptığı tek yorumuyla imtihan edeceğim. Müsaadenizle. Başlıyorum:

Olay o değil zaten :D 1 2 kişi monitör konusuna etiketleyince siz biraz triplere girmişsiniz. İmtihan falan komik oluyor hocam haberiniz olsun.

Sıfır bilgiyle çöp gamepower monitörünü önerip, kullandığını monitöre laf söyletmeyip bir de üste çıkmaya çalışıyor ya, delirirsin. 😂 Ne enteresan insanlar var şu forumda. Gamepower monitör alan, öneren ne monitörden ne de teknolojiden anlıyordur, ciddiye almaya gerek yok.

Ne rezil etmesi? :D şunu okudun mu?

Başka bir şey demiyorum. :D

Hayır okumadım, yeni görüyorum. Yanlış anlamış olabilirim. Dediğiniz gibi monitörden fazla anlamıyorum ve anladığını da söylemiyorum.

Sıfır bilgiyle çöp Gamepower monitörünü önerip, kullandığını monitöre laf söyletmeyip bir de üste çıkmaya çalışıyor ya, delirirsin. 😂 ne enteresan insanlar var şu forumda. Gamepower monitör alan, öneren ne monitörden ne de teknolojiden anlıyordur, ciddiye almaya gerek yok.

Gelde anlat buna şimdi.

Sıfır bilgiyle çöp Gamepower monitörünü önerip, kullandığını monitöre laf söyletmeyip bir de üste çıkmaya çalışıyor ya, delirirsin. 😂 ne enteresan insanlar var şu forumda. Gamepower monitör alan, öneren ne monitörden ne de teknolojiden anlıyordur, ciddiye almaya gerek yok.

Ben hala monitörü önermiyorum. Arkadaşların tavır, hallerinden bahsediyorum. Belki dediklerimden hala monitörü savunmadığımı anlarsın. Adamlar söylemiş eksi yanlarını zaten. Ve malzeme kalitesi kötü diye belirttim zaten.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı