165 Hz ve üstünü destekleyen DP kablo tavsiyesi

darksouls9

Decapat
Daha fazla  
Monitör
GIGABYTE 23.8" G24F-2 165Hz (180Hz OC) 1ms 2xHDMI DP 3xUSB SS IPS FHD
Arkadaşlar merhaba, uygun fiyatlı kaliteli bir DP kablosu arıyorum. Araştırdım baktım ama güzel bir şey bulamadım. Monitörüm şu an HDMI ile bağlı DP daha kaliteli olduğu için ona geçmek istiyorum. Ekran kartım RTX 4060 OC 8 GB 3 DP girişi 1'de HDMI girişi var.

Gigabyte 23.8" G24F-2 165Hz (180Hz OC) 1ms 2X HDMI DP 3xusb SS IPS FHD​

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba G24F-2 bu modelinde içinde HDMİ kablosu çıkıyor. Bu HDMİ kablosu 179,99' a kadar zaten Hz sağlıyor. Sizin amacınız DP almak mı Hz yükseltmek mi?
Benim monitörüm de bu, bu nedenle DP kablo almadım.

Merhaba G24F-2 bu modelinde içinde HDMİ kablosu çıkıyor. Bu HDMİ kablosu 179,99' a kadar zaten Hz sağlıyor. Sizin amacınız DP almak mı Hz yükseltmek mi?
Dp olmadan g sync özelliği kullanılmıyor sanırım ben de onun için dp aldım yarın deneyeceğim aynı monitörde

Arkadaşlar merhaba, uygun fiyatlı kaliteli bir DP kablosu arıyorum. Araştırdım baktım ama güzel bir şey bulamadım. Monitörüm şu an HDMI ile bağlı DP daha kaliteli olduğu için ona geçmek istiyorum. Ekran kartım RTX 4060 OC 8 GB 3 DP girişi 1'de HDMI girişi var.

Gigabyte 23.8" G24F-2 165Hz (180Hz OC) 1ms 2X HDMI DP 3xusb SS IPS FHD​

Paugge ENTDP1420 aldım dün, aynı monitöre sahibim yarın deneyecegim

Dp olmadan g sync özelliği kullanılmıyor sanırım ben de onun için dp aldım yarın deneyeceğim aynı monitörde

Paugge ENTDP1420 aldım dün, aynı monitöre sahibim yarın deneyecegim
Elbette. G sync nedenle ise alın tabi. Çünkü yırtılmalar olabiliyor ekranda.

Hocam bende G24F 2 var HDMI varken neden DP istiyorsunuz ki G-SYNC öyle önemli değil 4060'ın varsa zaten (bende de 4060 var)
Bende HDMİ ile 180 Hz alıyorum ama biraz yırtılma var.

Yeni konular

Geri
Yukarı