1650 Super düşük GPU kullanımı

cemalyzr

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar sistemim.
Ryzen 5 1600 12nm.
RAM: Balistix 2x8 3000 MHz CL 15.
Ekran kartı: INNO3D GTX 1650 Super.
Parçalar bu şekilde ekran kartı GTA 5 Payday2 ve CS:GO gibi oynlarda düşük kullanım veriyor.
Darboğaz söz konusu değil işlemci kullanımı %30'u geçmiyor çözümü varsa yardımcı olur musunuz?

Daha ağır oyunlarda test etme şansınız var mı?

CS:GO gibi bir oyunda düşük GPU kullanımı normal.

GTA 5'in ise optimizasyon sorunlarından dolayı olabiliyor.

AC Odyssey gibi bir oyun da test edin.

yüksek ayarlarda oynuyorum oyunları kartım %70 gibi kullanım var forumda çoğu kişi şikayetçi bu durumdan ama çözüm bulunmadı galiba
Daha ağır oyunlarda test etme şansınız var mı?

CS:GO gibi bir oyunda düşük GPU kullanımı normal.

GTA 5'in ise optimizasyon sorunlarından dolayı olabiliyor.

AC Odyssey gibi bir oyun da test edin.
Rainbow da denesem olurmu
GTA 5 te tam kullanım için fxaa 8 msaa 2x yapmam gerekiyo 80 fps veriyo tam kullanım sağlıyo ama oyunun akıcılığı gidiyor

Merhaba arkadaşlar sistemim.
Ryzen 5 1600 12nm.
RAM: Balistix 2x8 3000 MHz CL 15.
Ekran kartı: INNO3D GTX 1650 Super.
Parçalar bu şekilde ekran kartı GTA 5 Payday2 ve CS:GO gibi oynlarda düşük kullanım veriyor.
Darboğaz söz konusu değil işlemci kullanımı %30'u geçmiyor çözümü varsa yardımcı olur musunuz?

CS:GO işlemci ağırlıklı bir oyun, daha çok GPU kullanan Forza gibi GTA V gibi oyunlarda deneyin. Ve FPS limitini sınırsız yapın.

yüksek ayarlarda oynuyorum oyunları kartım %70 gibi kullanım var forumda çoğu kişi şikayetçi bu durumdan ama çözüm bulunmadı galiba

Rainbow da denesem olurmu
GTA 5 te tam kullanım için fxaa 8 msaa 2x yapmam gerekiyo 80 fps veriyo tam kullanım sağlıyo ama oyunun akıcılığı gidiyor

CS:GO işlemci ağırlıklı bir oyun, daha çok GPU kullanan Forza gibi GTA V gibi oyunlarda deneyin. Ve FPS limitini sınırsız yapın.
gta 5 te dediğim gibi fxaa 8 msaa 2x yapmam gerekiyo 80 fps veriyo tam kullanım sağlıyo ama oyunun akıcılığı gidiyor

GTA 5'te dediğim gibi FXAA 8 msAA 2X yapmam gerekiyor 80 FPS veriyor tam kullanım sağlıyor ama oyunun akıcılığı gidiyor.

1602676024839.png

Bende de 1650 Super var ancak hiçbir şekilde başıma böyle bir olay gelmiyor. Sürücüleriniz güncel mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı