1650 Super ile CS:GO'da kaç FPS alırım?

Kardeşim bizim ülkede gerçekten okuduğunu anlama noktasında bir sıkıntı olduğunu düşünmeye başladım benim en son açtığım konuya gelen yorumlara da bakarsan ne dediğimi anlarsın. Adamlara soru sorduğun zaman senin yerine düşünmeye başlayıp kendilerine göre mantıklı olanı önerme eğilimine başlıyolar. Halbuki sadece basit bir soru sorup sorduğun sorunun yanıtını bekliyorsun ama...

Son düzenleyen: Moderatör:
imzadaki sistemi kullanıyorum ortalama 300 FPS. 1280X1024.

Sistem: i3 9100F - ex B360M-V3 - 2x8 16 GB 3000MHz RAM - NVIDIA GTX 1650 Super - Adata SU650 128 GB SSD - 1TB Seagate.

Kardeşim bizim ülkede gerçekten okuduğunu anlama noktasında bir sıkıntı olduğunu düşünmeye başladım benim en son açtığım konuya gelen yorumlara da bakarsan ne dediğimi anlarsın. Adamlara soru sorduğun zaman senin yerine düşünmeye başlayıp kendilerine göre mantıklı olanı önerme eğilimine başlıyolar.Halbuki sadece basit bir soru sorup sorduğun sorunun yanıtını bekliyorsun ama...

Gerçekten onlar mı idrak edemiyor ben mi ifade edemiyorum diye düşünüyordum bende ama onlar gerçekten fazla düşünüyor ve sorduğum sorunun önüne geçıyorlar anlamsız bir şekilde. Biz sadece basit bir soru soruyoruz halbuki.

İşlemciniz ekran kartına göre yüksek geldi eğer alınmadıysa işlemci düşürülüp ekran kartı yükseltilebilir diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı