1650 Super ile CS:GO'da kaç FPS alırım?

Kardeşim bizim ülkede gerçekten okuduğunu anlama noktasında bir sıkıntı olduğunu düşünmeye başladım benim en son açtığım konuya gelen yorumlara da bakarsan ne dediğimi anlarsın. Adamlara soru sorduğun zaman senin yerine düşünmeye başlayıp kendilerine göre mantıklı olanı önerme eğilimine başlıyolar.Halbuki sadece basit bir soru sorup sorduğun sorunun yanıtını bekliyorsun ama...
kardeş ne diyosun ya hadi
Ben de basit bir soru sordum terslenmek yerine ciddi bir cevap bekliyordum. Fazla FPS'i monitör göstermiyorsa CS:GO'da fazla FPS almanın yararı mı var? Konuya muhalefet olmaya gelmedim yazını okuyunca kendim bir soru sormak istedim, belki de çok agresif yaklaştığından başkalarını da agresif sanıyorsunuz.

Full ayarlarda rahatlıkla 250-300 alırsınız. Low ayarlarda 400 alırsınız. Büdceniz aşağıysa hiç sorun değildir 1650 Super oldukca iyi bir ekran kartı.
Ben de basit bir soru sordum terslenmek yerine ciddi bir cevap bekliyordum. Fazla FPS'i monitör göstermiyorsa CS:GO'da fazla FPS almanın yararı mı var? Konuya muhalefet olmaya gelmedim yazını okuyunca kendim bir soru sormak istedim, belki de çok agresif yaklaştığından başkalarını da agresif sanıyorsunuz.

Monitörünüzün HZ değeri ne kadar çok olursa o kadar iyi olur. Yani CS:GO'da 200 FPS alıyorsan monitörün 60-75 HZ olursa 200 FPS kalitesini tam almayacaksın. 144 Hz monitörün olursa daha iyi kalite alabilirsiniz

Eyvallah kral sen beni düşündüğünden böyle dedin.

Gayet uyguna alınmış. İleri de ekran kartı yükseltilmeye müsait olabilir diye düşünüyorum. Güle güle kullanın.

Umarım kat kat daha iyileri sizlerin olur güzel yorumun için çok teşekkür ederim iyi geceler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Monitörünüzün HZ değeri ne kadar çok olursa o kadar iyi olur. Yani CS:GO'da 200 FPS alıyorsan monitörün 60-75 HZ olursa 200 FPS kalitesini tam almayacaksın. 144 Hz monitörün olursa daha iyi kalite alabilirsiniz
Bende onu soruyorum işte 60Hz monitör varsa 61. FPS'i almak istemek ne diye? CS:GO'da isteniyor bu bir tek. Pro League oyuncuları 300 FPS'e sabitliyor da adamların 240-360Hz monitörleri var. MS yükseltmedikçe ayarların biraz yükseltilip ekranın tazeleme hızına FPS'i tutturmak en mantıklısı bence.

Monitör göstermiyorsa diye bir şey yok gayet de anlaşılıyor FPS farkı geçin bu boş lafları artık.

Bende onu soruyorum işte 60Hz monitör varsa 61. FPS'i almak istemek ne diye? CS:GO'da isteniyor bu bir tek. Pro League oyuncuları 300 FPS'e sabitliyor da adamların 240-360Hz monitörleri var. MS yükseltmedikçe ayarların biraz yükseltilip ekranın tazeleme hızına FPS'i tutturmak en mantıklısı bence.

Bir 60 FPS'de bir de 300'de oyna eğer fark yok diyorsan yazık kafana.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam CS:GO işlemci tabanlı bir oyun. İşlemcin ile alakalı alabileceğin Fps değerleri. Ekran kartı da önemli ama CS:GO için öncelik tek çekirdek performansı yüksek bir işlemci.

Yeni konular

Geri
Yukarı