1650 Ti i5-10300H sistem Dying Light düşük performans veriyor

UmutCan10

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Steam indirimlerinden Dying Light satın aldım. Fakat orta ayarlarda bile 25 30 FPS'lere düşüyor. Sistemim 1650 Ti, i5-10300H, 8 GB RAM. Bu oyunda bu sistemin zorlanacağını hiç düşünmüyorum. Önerebileceğiniz bir çözüm var mı? 1.6 saat oynadım şu anda. Gerçekten çözümü yoksa bu şekilde oynayamam iade etmeyi düşünüyorum. Şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar merhaba. Steam indirimlerinden Dying Light satın aldım. Fakat orta ayarlarda bile 25 30 FPS'lere düşüyor. Sistemim 1650 Ti, i5-10300H, 8 GB RAM. Bu oyunda bu sistemin zorlanacağını hiç düşünmüyorum. Önerebileceğiniz bir çözüm var mı? 1.6 saat oynadım şu anda. Gerçekten çözümü yoksa bu şekilde oynayamam iade etmeyi düşünüyorum. Şimdiden teşekkürler.
Oyunu oynarken 1650 Tİ nin kullanım oranı kaç?

Ona hiç bakmadım herhangi bir uygulama kullanmıyorum. Fakat anlık droplar giriyor anlık düşüyor. Büyük ihtimal kullanım az.
Görev yöneticisini açın ve bu ekrana gelin oyunu açın oynayın 5 dakika vs. sonra görev yöneticisine girip GTX 1650 ti nin kullanım oranını söyler misiniz?
FPS böyle mi drop oluyor?
Normal 50-60 iken aniden 2-3 FPS ye düşüp bir kaç saniye geri düzeliyor?
1638276616179.png

Başka oyunlarda böyle bir şey oluyor mu?
Hayır başka hiçbir oyunda sorun yok. Bu oyun biraz sorunluymuş sanırım. 1650 kullananlarda aynı sorunu yaşamış.
Görev yöneticisini açın ve bu ekrana gelin oyunu açın oynayın 5 dakika vs. sonra görev yöneticisine girip GTX 1650 ti nin kullanım oranını söyler misiniz?
FPS böyle mi drop oluyor?
Normal 50-60 iken aniden 2-3 FPS ye düşüp bir kaç saniye geri düzeliyor?
Eki Görüntüle 1229622
50 60'dan 2 3'e değil, 70 80'den 20 30'a düşüyor. Aniden kamerayı döndürdüğüm zaman ya da zombilerin çok olduğu bir ortama girdiğim zaman. Değerleri söyleyeceğim. Giriyorum oyuna.

Hayır başka hiçbir oyunda sorun yok. Bu oyun biraz sorunluymuş sanırım. 1650 kullananlarda aynı sorunu yaşamış.

50 60'dan 2 3'e değil, 70 80'den 20 30'a düşüyor. Aniden kamerayı döndürdüğüm zaman ya da zombilerin çok olduğu bir ortama girdiğim zaman. Değerleri söyleyeceğim. Giriyorum oyuna.
Tamam bir de öyle bakalım.
Kalabalık ortamlarda FPS düşer de o kadar değil, başka oyunda böyle bir sorun yaşıyor musunuz?

Asus Armoury Crate uygulaması ile baktım. 85 90'ları görüyor ama buna diğer oyunlarda da baktım diğer oyunlarda da aynı bu bir sorun değildir diye düşünüyorum. Bu arada bilgisayarım laptop. Asus Tuf F15 FX506Lİ serisi.

Yeni konular

Geri
Yukarı