1650 Ti laptop satılıp MacBook alınır mı?

Jilet

Hectopat
Yer
Niğde / Merkez
Daha fazla  
1650 Ti, i5 9300H, 16 GB RAM, 512 GB M.2 SSD oyuncu bilgisayarım var OC ile 1660 seviyesine çıkarıyorum aşağı yukarı.
Genellikle tasarımla uğraşıyorum lakin oyun konusunda da bazen canım sıkılıyor Forza vs giriyorum. Ama oyun sorun teşkil etmez benim için sizce satıp MacBook Pro veya M1 işlemcili bir MacBook Air alınır mı? Gösteriş mi yoksa gerçekten işlevi var mı kararsız kaldım. Onca para vermeye değer mi uzun lafın kısası.

Son düzenleme:
Ben MacBook alsaydım tasarımı ve arayüzü için alırdım çok hoşuma gidiyor ama hep elinin altında Forza varmış şimdi giremezsen sıkılmaz mısın? Neyse tasarım için uğraşıcaksan bence macbook

Ben MacBook alsaydım tasarımı ve arayüzü için alırdım çok hoşuma gidiyor ama hep elinin altında Forza varmış şimdi giremezsen sıkılmaz mısın?
Elimdeki bilgisayarın tasarımı vs. çok daha göze hitap edici. Biraz performans olarak kafamda kaldı. Oyun konusunda pek bir eksikliğini hissetmem açıkçası. Malum mazot zamlarından sonra onunla vakit geçiriyorduk ama yapacak bir şey yok artık mazot yakacağız. :D

1650 Ti, i5 9300H, 16 GB RAM, 512 GB M.2 SSD oyuncu bilgisayarım var OC ile 1660 seviyesine çıkarıyorum aşağı yukarı.
Genellikle tasarımla uğraşıyorum lakin oyun konusunda da bazen canım sıkılıyor Forza vs giriyorum. Ama oyun sorun teşkil etmez benim için sizce satıp MacBook Pro veya M1 işlemcili bir MacBook Air alınır mı? Gösteriş mi yoksa gerçekten işlevi var mı kararsız kaldım. Onca para vermeye değer mi uzun lafın kısası.
Tasarım vs. Uygulamalarda hep macbook öndedir.

Elimdeki bilgisayarın tasarımı vs. çok daha göze hitap edici. Biraz performans olarak kafamda kaldı. Oyun konusunda pek bir eksikliğini hissetmem açıkçası. Malum mazot zamlarından sonra onunla vakit geçiriyorduk ama yapacak bir şey yok artık mazot yakacağız. :D
Ama bende biraz fanboyluk da var bence herkesin fikrini bir dinle :D

Ama bende biraz fanboyluk da var bence herkesin fikrini bir dinle :D
Bende biraz ondan dolayı kayıyorum açıkçası. Telefonum 13 saatim 7 series kulaklık airpods 3.
Bir adet Macbook'la her şey kapanır. Ama gönlüm de el vermiyor böyle bir canavarı satıp. Sadece Tasarıma para vermeye. :/ Çünkü bu bilgisayarda da sıkıntısız bütün işlerimi halledebiliyorum.

Bende biraz ondan dolayı kayıyorum açıkçası. Telefonum 13 saatim 7 series kulaklık AirPods 3.
Bir adet MacBook'la her şey kapanır. Ama gönlüm de el vermiyor böyle bir canavarı satıp. Sadece tasarıma para vermeye. :/ çünkü bu bilgisayarda da sıkıntısız bütün işlerimi halledebiliyorum.

Benim de Apple'dı her şey PC almak için satmıştım şu an tek telefonum kaldı ama şu an satıp alma fikri kafama çok yattı eğer oyun oynamasaydım.

Bende biraz ondan dolayı kayıyorum açıkçası. Telefonum 13 saatim 7 series kulaklık airpods 3.
Bir adet Macbook'la her şey kapanır. Ama gönlüm de el vermiyor böyle bir canavarı satıp. Sadece Tasarıma para vermeye. :/ Çünkü bu bilgisayarda da sıkıntısız bütün işlerimi halledebiliyorum.
Macbook sadece tasarım değil hocam. Bir video bulup hem sizin bilgisayarınızda hem de eğer alacaksanız macbookta renderlayın o zaman anlarsınız.

Benim de Apple'dı her şey PC almak için satmıştım şu an tek telefonum kaldı ama şu an satıp alma fikri kafama çok yattı eğer oyun oynamasaydım.
Başa baş benimki 2. el parasına 0 Macbook Air M1 alabiliyorum. Ama Macbooku satıp tekrar bu bilgisayarı alamıyorum :D
Macbook sadece tasarım değil hocam. Bir video bulup hem sizin bilgisayarınızda hem de eğer alacaksanız macbookta renderlayın o zaman anlarsınız.
Nasıl farklar var hocam mesela ? Şimdi mimarlık için bazı çizimler yapıyorum tasarımdan kastım o. Bazen Adobe'nin bir kaç yazılımını kullanıyorum Illustrator vs. Öyle After Effect'le vs işim olmuyor ama onlarda da performans basit sayılmaz.

Size hitap ediyor mu en büyük soru bu, Macbook'lar mükemmel cihazlar ancak az da olsa oyun oynuyorsanız size uygun olmayabilir. Eğer elinizdeki bilgisayar bütün işlerinizi sorunsuz bir şekilde görüyorsa bunda kalın derim. Gösteriş olayı saçmalıktan ibaret bence, M1 çipi oldukça güçlü ama oyun odaklı değil. Ha eğer Forza'dan vazgeçerim sıkıntı değil diyorsanız, bence alın MacBook'u.

Yeni konular

Geri
Yukarı