1650 Ti laptop satılıp MacBook alınır mı?

Başa baş benimki 2. el parasına 0 Macbook Air M1 alabiliyorum. Ama Macbooku satıp tekrar bu bilgisayarı alamıyorum :D

Nasıl farklar var hocam mesela ?
Macbooklarda ekran kartına önem verilmiyor ama işlemcileri ve diğer şeyleri canavar gibidir. Mac os a alışmanız biraz sürebilir ama alışınca windowstan daha kullanışlıdır.

Size hitap ediyor mu en büyük soru bu, Macbook'lar mükemmel cihazlar ancak az da olsa oyun oynuyorsanız size uygun olmayabilir. Eğer elinizdeki bilgisayar bütün işlerinizi sorunsuz bir şekilde görüyorsa bunda kalın derim. Gösteriş olayı saçmalıktan ibaret bence, M1 çipi oldukça güçlü ama oyun odaklı değil. Ha eğer Forza'dan vazgeçerim sıkıntı değil diyorsanız, bence alın MacBook'u.
Oyun sorun değil benim için ama gerçekten gösterişe kayıyor gibi oluyor. Çünkü elimdeki cihaz standart bir cihaz olmadığı için çoğu işimde yardımcı oluyor. Macbookun bana getirisi ne olabilir diye düşünüyorum sadece.
Macbooklarda ekran kartına önem verilmiyor ama işlemcileri ve diğer şeyleri canavar gibidir. Mac os a alışmanız biraz sürebilir ama alışınca windowstan daha kullanışlıdır.
Kullandım bir kaç macOS ay ios'dan dolayı çok zorlanmayacağımı düşünüyorum.

Video renderlamıyorsanız aslında aman aman bir farkı olmaz, hiç satmaya almaya uğraşmayın derim.

Video renderlamıyorsanız aslında aman aman bir farkı olmaz, hiç satmaya almaya uğraşmayın derim.
Birde ek olarak macos ne olursa olsun 10-12 yıllık bir Windows geçmişim var bu bilgiye mac de gelmem için en az 2-3 yıl geçmesi gerek hatta Windows'da karşılaştığımız bazı sorunları buna gömülü grafik işlemcisi dahil. Kendi çabalarımızla çözdük misal. macos'da arıza çözebilecek potansiyel için uzun bir süreç gerekli kafamı karıştıran diğer husus ta bunlar açıkçası.

Bir de ek olarak macOS ne olursa olsun 10-12 yıllık bir Windows geçmişim var bu bilgiye Mac de gelmem için en az 2-3 yıl geçmesi gerek hatta Windows'da karşılaştığımız bazı sorunları buna gömülü grafik işlemcisi dahil. Kendi çabalarımızla çözdük misal. MacOS'da arıza çözebilecek potansiyel için uzun bir süreç gerekli kafamı karıştıran diğer husus ta bunlar açıkçası.

Yorumlarınıza baktım bence laptopunuz kalsın neden mi dediğiniz gibi Windows kullanıyorsunuz ve alıştınız hem oyun oynayabileceksiniz bence laptopunuzu satmayın

Yeni konular

Geri
Yukarı