MacBook satılıp Gaming laptop alınır mı?

Bence uzun ömürlülük konusunda yanlış düşünüyorsunuz. Samsung bir laptopum vardı. 2006 çıkışlı. Geçen seneye kadar oyun hariç her işimi rahatlıkla hallediyordu.
Eski laptoplar ile şu anki laptoplar arasında uçurum var. Eskiler sağlam ve kaliteliydi. Şimdikiler canı sıkılınca bozuluyor ediyor. Plastikleri kalitesiz. Hele hele 20 bine alınacak hemen her laptop üzecektir. Bir yerlerinin bozulmasıyla uğraşacağıma oyun oynamayı bırakıp Mac alsam şu an kraldım.

17-20K bandı imkansız.

Bu fiyatta en iyisi.

Bu fiyatta en iyisi.
Satarsam monster düşünmüştüm ben. Fakat monsterı da çok eleştirenler var.

Satarsam monster düşünmüştüm ben. Fakat monsterı da çok eleştirenler var.
Ferrari'den inip el arabasına binmek olur. Bak, elimde 2010'ların Dell'i ve yeni bir Monster var. Monster'a lanet etmediğim bir gün yok. "Yok ben bildiğimi okuyup hayatım boyunca pişman olacağım." diyorsan buyur geç. Ben daha fazla yorum yapmıyorum.

Ferrari'den inip el arabasına binmek olur. Bak, elimde 2010'ların Dell'i ve yeni bir Monster var. Monster'a lanet etmediğim bir gün yok. "Yok ben bildiğimi okuyup hayatım boyunca pişman olacağım." diyorsan buyur geç. Ben daha fazla yorum yapmıyorum.
Neden hocam biraz daha açar mısınız?

Neden hocam biraz daha açar mısınız?

Şimdi bazı çokbilmişler gelip burada Monster savunuculuğu yapabilir ama ben 8 ayda 4 kez bozulacak bir laptop için yıllarca para biriktirmedim. Kendi kendine elimi bile sürmememe rağmen 3 kez ekrandan bozuldu, sonra SSD de bozuldu. Rus ruletinden farkı yok.

Şimdi bazı çokbilmişler gelip burada Monster savunuculuğu yapabilir ama ben 8 ayda 4 kez bozulacak bir laptop için yıllarca para biriktirmedim. Kendi kendine elimi bile sürmememe rağmen 3 kez ekrandan bozuldu, sonra SSD de bozuldu. Rus ruletinden farkı yok.
O sırada benim daha hiç arıza vermemiş 2012 Air'ın ortama giriş şekli: :D

Geri
Yukarı