1650 Ti sistemde ekran karıncalanıyor gibi oluyor

Rasim Kayrak

Hectopat
Makaleler
2
Yer
5391AA Netherlands
Daha fazla  
Meslek
ben mezun oldum la
Masaüstünde hiçbir şey yokken Google'ı açtığımda ekranın üst kısmında şerit gibi bir yer karıncalanıyor. Masaüstünün görüntüsü dahili ekran kartından sağlandığı için bir şey yok sanırım. Yani sorun 1650 Ti'da. Süpürgeyle içine tutarken sanırım yanlış bir şey yaptım. Peki şimdi ne yapmalıyım? PC Monster ama servise yollayamam çünkü yurt dışında yaşıyorum. Almanya'daki şubelerine mi göndersem?

Masaüstünde hiçbir şey yokken Google'ı açtığımda ekranın üst kısmında şerit gibi bir yer karıncalanıyor. Masaüstünün görüntüsü dahili ekran kartından sağlandığı için bir şey yok sanırım. Yani sorun 1650 Ti'da. Süpürgeyle içine tutarken sanırım yanlış bir şey yaptım. Peki şimdi ne yapmalıyım? PC Monster ama servise yollayamam çünkü yurt dışında yaşıyorum. Almanya'daki şubelerine mi göndersem?
google ye eklenti yüklediysen ondan olmuş olabilir

Tamir, bakım onarım göndermeniz en sağlıklısı olacaktır. Ayrıca bildiğim kadarıyla süpürge değil üfleyen cisim ile yapılması gerek. Örnek: Soğuk üfleyen fön makinesi vs. Fakat önce oyunda vs. deneyin.

Tamir, bakım onarım göndermeniz en sağlıklısı olacaktır. Ayrıca bildiğim kadarıyla süpürge değil üfleyen cisim ile yapılması gerek. Örnek: Soğuk üfleyen fön makinesi vs. fakat önce oyunda vs. deneyin.

Oyunda da oluyor. Kendim açıp bi' baksam mı?

Şu an çözüldü gibi. Ellemiyeceğim şimdilik. Olursa tekrar yazacağım. Canım sıkıldı feci.

Tekrar başladı. Çok saçma.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı