16500 TL monitör dahil sistem toplama

Bütçe
16500

LazuzYaparuz

Yoctopat
Arkadaşlar normalde monitöre ayrı sistem ayrı konu açacaktım. Ama böyle daha iyi diye düşündüm. Ben bundan önce hep laptop kullandım. İlk masasüstü PC olacak bu. İşlerden az buz anlıyorum. Ama sizin yardımınıza ihtiyacım var. Dolar artıyor. O yüzden hemen almak istiyorum.

Arkadaşlar normalde monitöre ayrı sistem ayrı konu açacaktım. Ama böyle daha iyi diye düşündüm. Ben bundan önce hep laptop kullandım. İlk masasüstü PC olacak bu. İşlerden az buz anlıyorum. Ama sizin yardımınıza ihtiyacım var. Dolar artıyor. O yüzden hemen almak istiyorum.

MARANELLO-6700XT / INTEL I5-12400F/ ASUS Radeon RX 6700 XT DUAL 12GB / 16GB RAM / 500GB NVMe M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR
Eğer paranız varsa önerim monitör için 2.el 75Hz monitör alabilirsiniz şimdilik ama eğer biraz da düşürürsek şu sistemede göz atabilirsiniz.

Bütçenizi biraz da arttırırsanız bu ikisini alabilirsiniz.

MARANELLO-6700XT / INTEL I5-12400F/ ASUS Radeon RX 6700 XT DUAL 12GB / 16GB RAM / 500GB NVMe M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR
Eğer paranız varsa önerim monitör için 2.el 75Hz monitör alabilirsiniz şimdilik ama eğer biraz da düşürürsek şu sistemede göz atabilirsiniz.

Bütçenizi biraz da arttırırsanız bu ikisini alabilirsiniz.

Hocam ilk attığınız alma imkanım var eski bir monitörüm var zaten ama 60 Hz elimdekiyle ikinci el bir şey takaslayabilir miyim acaba.

Atabilir misiniz hocam.

Buyurun hocam.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ryzen 5 5500 RTX 3060 testi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
i5 12400F RX 6700 testi.

Atılan sistemler gayet güzel ama monitör leş gibi.

O monitörden bin kat daha iyidir bu model.

Arkadaş bütçesi kısıtlı olduğu için attım ve monitor güzel kendimde kullanıyorum.

Arkadaş bütçesi kısıtlı olduğu için attım ve monitor güzel kendimde kullanıyorum.

2-3 kişinin kötü yorumları ile yargılanamaz bir cihaz yani yaklaşık 1.3 aydır kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım ve ghosting yoktu.

Son düzenleme:

Hocam çok yüksek ihtimalle bütün parayı sisteme vereceğim Kurban Bayramı var ve doğum günümde geliyor oradan gelen paralar ile eski konitörümü satıp 2. el bir monitör almayı düşünüyorum sizce de böyle mi yapayım.

2-3 kişinin kötü yorumları ile yargılanamaz bir cihaz yani yaklaşık 1.3 aydır kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım ve ghosting yoktu.

Hocam acil bakar mısınız keşke dün alsaydım 18000 TL olmuş ailemi belki çok zor ikna edebilirim herkesin yazdığı alın gibi yazıları göstersem sizce değer mi hemen sipariş vereceğim öyleyse.

@GalaxySal450

Son düzenleme:

Geri
Yukarı