16500 TL oyuncu laptop önerisi

Woffluon

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba dostlar, bana Valorant, CS:GO, Minecraft tarzı oyunlarda 150 FPS ve üzeri verebilecek maksimum 16500 TL olan oyuncu laptopu önerebilir misiniz?

Lenovo'nun Ideapad Gaming serisini öneririm. GTX 1650 Ti ile rahat +150 goruyorum Valorant, CS gibi oyunlarda ama hikayeli oyunlarda mid ayarlarda anca akıcı oynatıyor çoğunlukla. Daha iyi bir ekran kartına sahip olanını o fiyata alabilirsin. Ha bir de şunu söyleyeyim ne yaparsan yap Monster alma. Çok dandik klavyesi var. Servisinden bahsetmiyorum bile.

Lenovo'nun Ideapad Gaming serisini öneririm. GTX 1650 Ti ile rahat +150 goruyorum Valorant, CS gibi oyunlarda ama hikayeli oyunlarda mid ayarlarda anca akıcı oynatıyor çoğunlukla. Daha iyi bir ekran kartına sahip olanını o fiyata alabilirsin. Ha bir de şunu söyleyeyim ne yaparsan yap Monster alma. Çok dandik klavyesi var. Servisinden bahsetmiyorum bile.

1.5 senedir Monster kullanıyorum. Hiçbir sıkıntı yaşatmadı bana bugüne kadar. Monster da alacaksanız kasasına dikkat etmeniz gerekiyor. Birkaç ayarla da taş gibi kullanıyorsunuz. Fiyat konusuna gelirsek şuan gereksiz şişirdiler fiyatları

16200TL fiyata https://www.hepsiburada.com/hp-vict...sinabilir-bilgisayar-68p32ea-p-HBCV00001X8QTT Intel Core i5-12500h mobil işlemcilerde bu senenin fiyat performans kral 150 üstü FPS rahat alınır.
Teşekkürler

Bu oldukça güzel ama hafızası biraz az daha fazla olan bir modeli var mı

500TL fazla olarak bunu tavsiye edeceğim.
Teşekkürler

Teşekkürler

500TL fazla olarak bunu tavsiye edeceğim.
Bu alınmaz. Ürün outlet yenilenmiş bir ürün. Nasıl kullanıldığını bilmediğim bir outlet ürününü almam kendi kanaatim.

Yeni konular

Geri
Yukarı