1650S CS:GO gelişmiş ayarlar önerisi

TeknoHide

Centipat
Merhaba, bu ay içinde bir bilgisayar sahibi olacağım ve kuzenimle CS:GO oynamak istiyorum. Ama Steam gelişmiş ayarlardan CS:GO için sistemime göre hangi komutları yazacağımı bilemedim. Bana yardımcı olur musunuz?
Sistem: GTX 1650 Super
AMD Ryzen 5 Pro 3350G
16 GB (2x8) 3000 MHz
144 Hz 1ms FreeSync monitör.
Not: Bana nişan ayarları da önerebilir misiniz? Galiba oyunun kendi nişanı çok kötü.

Son düzenleme:
Almış bulunmaktayım işlemcinin durumunun bende farkındayım ama yazın upgrade yapacağım zaten işlemciyi :)

Crosshair için de bu haritayı kullanabilirsiniz. Bu linkten abone ol tuşuna basıp, oyun içinden;

InkedCSGO-PanoramaGüncellemesi-Harita-Seçimi_LI.jpg

Bu kısımdan atolye kısmını seçip haritayı başlatın. İstemediğiniz kadar ayar var.

Monitör üm 144Hz olduğu için freq kısmına 144 Hz yazacağım peki tickrate ayarı nedir bu sistem için nasıl ayarlamam gerekir? Cevabını bekliyorum hocam.

Oyunun serverlarının kendini yenileme hızına tickrate denir. Resmi sunucularda bu hız 64'tür. Bazı sunucular 128 kullanır. 128 olunca server kendini saniyede 2 kat daha fazla yenilediği için mermiler daha düzgün gider. Kısacası oyun daha iyi olur. Siz bu ayarı yapar iseniz, oyun içinde kendi oluşturduğunuz haritalarda tickrate ayarı 128 olur.
Edit:-nod3d9ex1 kodunu yazarsanız alt-Tab hızınız artacaktır.

Son düzenleme:
Monitör üm 144Hz olduğu için freq kısmına 144 Hz yazacağım peki tickrate ayarı nedir bu sistem için nasıl ayarlamam gerekir? Cevabını bekliyorum hocam.
-freq 144 yazmalısınız. 144 Hz değil. -tickrate komutu sadece kendi kurduğunuz özel oyunlarda -aimbotz, map training vb.- 128 tick değerinde oynamanızı sağlar. Eğer Faceit ya da ESEA'da falan oynamıyorsanız bu komutu yazmanın fark edeceğini sanmıyorum. Oynadığınız MM sunucuları 64 tick olduğu için faydasını göremezsiniz.

-novid -nojoy -high -freq 144 -threads 8 (işlemci kaç çekirdekse onu yaz) -cl_forcepreload 1
Ben 1650s le bunları kullanıyorum, sen de deneyebilirsin

Yeni konular

Geri
Yukarı