1650S Grafik cihaz sürücü hata kodu 43

monthean

Hectopat
Merhabalar. Şu anda çok endişeli durumdayım. Bu sabah her zaman olduğu gibi bilgisayarı açtım ve CS'ye girecektim. Daha dün takır takır tüm oyunları oynadığım bilgisayarda bugün ekran kartınız yetersiz diyerek CS:GO açılmıyor, arayüzde kasıyor. Gerçekten de ekran kartım yokmuş gibi kasıyor. DxDiag'a baktığımda ekran kartım Microsoft temel sürücüsü olarak gözüküyor ve alt kısımda şöyle bir hata çıkıyor: "NVIDIA GeForce GTX 1650 Super cihazında bir sorun oluştu. Daha fazla bilgi için 'grafik cihaz sürücü hata kodu 43' aratın" şeklinde yazı yazıyor. HWMonitor'de tüm parçaların sıcaklıkları vesaire gözüküyor ekran kartım gözükmüyor. 2 gün önce sırf karşıma çıktı diye Game Ready driver yüklemiştim bilgisayara iyi yönde etkisi olacağını düşündüğüm için. Bundan mı kaynaklıdır? Nasıl çözerim? :( Bilgisayarı 1 ay önce aldım, sistemim aşağıda.
Sistem özelliklerim:
  • Palit GTX 1650 Super çift fan.
  • Intel i3 10100F.
  • BIOSTAR H410mh DDR4 s+v+gl 1200p.
  • Crucial Ballistix 8 GB 3000MHz DDR4 CL15 RAM.
  • Netac N535s 240 GB 560/520 Mbps 2.5" SATA3 SSD.

1614418316959.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Şu anda çok endişeli durumdayım. Bu sabah her zaman olduğu gibi bilgisayarı açtım ve CS'ye girecektim. Daha dün takır takır tüm oyunları oynadığım bilgisayarda bugün ekran kartınız yetersiz diyerek CS:GO açılmıyor, arayüzde kasıyor. Gerçekten de ekran kartım yokmuş gibi kasıyor. DxDiag'a baktığımda ekran kartım Microsoft temel sürücüsü olarak gözüküyor ve alt kısımda şöyle bir hata çıkıyor: "NVIDIA GeForce GTX 1650 Super cihazında bir sorun oluştu. Daha fazla bilgi için 'grafik cihaz sürücü hata kodu 43' aratın" şeklinde yazı yazıyor. HWMonitor'de tüm parçaların sıcaklıkları vesaire gözüküyor ekran kartım gözükmüyor. 2 gün önce sırf karşıma çıktı diye Game Ready driver yüklemiştim bilgisayara iyi yönde etkisi olacağını düşündüğüm için. Bundan mı kaynaklıdır? Nasıl çözerim? :( bilgisayarı 1 ay önce aldım, sistemim aşağıda.
Sistem özelliklerim:
  • Palit GTX 1650 Super çift fan.
  • Intel i3 10100F.
  • BIOSTAR H410mh DDR4 s+v+gl 1200p.
  • Crucial Ballistix 8 GB 3000MHz DDR4 CL15 RAM.
  • Netac N535s 240 GB 560/520 Mbps 2.5" SATA3 SSD.

Eki Görüntüle 898167

DDU ile driverları kaldırıp çalışan sürümü yükleyin.

Geri
Yukarı