166 cm boy ile 47 kiloyum

Stoneber

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben 9. sınıf olacağım ancak boyum 166 cm iken kilom 47. Zayıf olduğum bir sorun mu? Sizce sevgilim falan olur mu? Kizlar begenir mi? Kuvvetliyim belki de ama zayıf görünüyorum.

Arkadaşlar ben 9. sınıf olacağım ancak boyum 166 cm iken kilom 47. zayıf olduğum bir sorun mu? Sizce sevgilim falan olur mu? Kizlar begenir mi? Kuvvetliyim belki de ama zayıf görünüyorum.

Kızlar beğenir mi onu bilemeyiz kızdan kıza değişir boyun ideal denilebilir fakat biraz kilo alsan iyi olur.

Arkadaşlar ben 9. sınıf olacağım ancak boyum 166 cm iken kilom 47. zayıf olduğum bir sorun mu? Sizce sevgilim falan olur mu? Kizlar begenir mi? Kuvvetliyim belki de ama zayıf görünüyorum.

9. sınıfta iken boyum 1.60 civarındaydı. 11.sınıf gibi 1.80e çıkmıştım. Tamamen genetik sanırım.

Evet, zayıfsın sağlığın için kilo alman lazım. Kızlar beğensin diye yapacaksan yapma kalk kapat bilgisayarı, şahsi düşüncelerim bu yönde.

Yine geldik mükemmel konulara. Olur sevgilin, illaki olur. Ayrıca boy kilo meseleleri pek önemli değil bu yaşlarda birden boy atabiliyoruz sonuçta. Ben de mesela 6. sınıfta, çok çok erkenden boy attım. Sizin daha geç olabilir tabii. Şu an 8. sınıfa geçiyorum, boyum 1.73 kilom ise 61.

Biri senle zayıfsın diye sevgili olmayacaksa olmasın zaten ama vücutun daha sağlıklı olması için biraz daha ''sağlıklı kilo'' alman iyi olacaktır ^^

Kızdan kıza değişir kızları falan boş ver derslere vs odaklan. Şahsen ben liseye başladığımda boyum 1.81 civarıydı kilom da 80 idi sanırım ama yine de kızlara fazla focus atmadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı