1660 sistemde FPS bir anda 0'a düştü

falanlar

Decapat
Selam LoL oynuyordum ve bilgisayarın FPS'si bir anda 0'a düştü şarkı dinliyordum o bile dona dona çaldı Windows bir uyarı verdi critical diye ama hatırlamıyorum nedeni nedir? Bilgisayarım iyidir. 1660 falan var anlamadım yardımcı olacaklar varsa sevinirim.

LoL oynarken şu sıkıntıyı verdi.

Isı veya anlık sistemde yaşanan sorundan kaynaklı olabilir. Virüs taraması, Windows Update ve yeni BIOS sürümü kurun.

Virüs yok hiçbir şey indirmiyorum bir LoL var bilgisayarda.

Bu hatayı ne sıklıkla alıyorsunuz oyun oynarken mi sadece.

Aldığımdan beri ilk defa yaşadım şu an

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (377).png
    Ekran Görüntüsü (377).png
    153,7 KB · Görüntüleme: 32
Selam LoL oynuyordum ve bilgisayarın FPS'si bir anda 0'a düştü şarkı dinliyordum o bile dona dona çaldı Windows bir uyarı verdi critical diye ama hatırlamıyorum nedeni nedir? Bilgisayarım iyidir. 1660 falan var anlamadım yardımcı olacaklar varsa sevinirim.

Belki sistem kasmış olabilir hiç crack oyun veya virüslü bir şey indirdiniz mi? Windows uyarı verdiyse virüste olabilir Kaspersky veya Malwarebytes tarama yapın.

Artı -1 Eksi
Belki sistem kasmış olabilir hiç crack oyun veya virüslü bir şey indirdiniz mi? Windows uyarı verdiyse virüste olabilir Kaspersky veya Malwarebytes tarama yapın.

Avira'dan yaptım taramayı hiçbir şey olmadığını söyledi.

Yukarıya bir görüntü attım bakar mısın?

Yeni konular

Geri
Yukarı