1660 sistemi satıp konsol almak mantıklı mı?

Mantıklı mı?

• Evet.

Oy: 0 0,0%
  • Hayır.

Oy: 28 100,0%

• Oy verenlerin toplamı
    28
Önce şu ön yargıyı bir kırın bence.
Bana CoD Cold War ve Demon's Souls dışında 620 lira olan standart Edition bir oyun atar mısınız?

Lar.
Oyun fiyatları gitgide yükseliyor, yanılmıyorsam yeni çıkan oyunlar 60 Euro olarka çıkıyor. Oyun yaklaşık 600TL standart fiyat olarak çıkağını sanıyorum.

İnternet ve işletim sistemi odaklı vaktiniz bilgisayar üzerinden daha çok yürüyor ama oyuna da vakit ayırıyorsanız masaüstünün değeri var. He ama internette gezinmek için telefon kullanacaksınız, ekstra işleriniz için dizüstü bilgisayar alabilecekseniz ve oyun oynamak daha önemliyse konsol almak son derece mantıklıdır. Sonuçta yıllardan etkilenmeyen bir yapısı var.

Oyun fiyatları gitgide yükseliyor, yanılmıyorsam yeni çıkan oyunlar 60 Euro olarka çıkıyor. Oyun yaklaşık 600TL standart fiyat olarak çıkağını sanıyorum.
Sony tarafının stratejisini bilmiyorum ama şu an benim gördüğüm üzere Microsoft Xbox Store'da kuru 6'dan alıyor. Zaten PS Türkiye'yi Mart ayından sonra yasal haydut ilan ettik, o rezillikten sonra.
Microsoft Türkiye özel fiyatlandırmada ilgli.

Teşekkürler
Konsolda bir oyuna 700TL vereceksen, durma al.

O da işin diğer tararfı kardeşim de her oyun da 700 TL değil, yapma gözünü seveyim
Hangi konsol? Ona göre değişir çünkü

Hangi konsol? Ona göre değişir çünkü.
DAHA belli olan bir şey yok ortada.PS3,PS4 kullandım tercihim ps5 ten yana olur herhalde almaya karar verir isem
Hangi konsol? Ona göre değişir çünkü

Hangi konsol? Ona göre değişir çünkü.

DAHA belli olan bir şey yok ortada. PS3, PS4 kullandım tercihim PS5'ten yana olur herhalde almaya karar verir isem

Aşırı konsol tutkunu, konsoldaki oyunları oynamak için can atmıyorsan bana göre mantıklı değil.

Öyle bir tutkum yok. Hiç de olmadı. Tam emin de değilim ilerleyen dönemlerde olabilir belki

Geri
Yukarı