1660 Super 3200 TL'ye alınır mı?

Stoklar geldiğinde fiyatları düşer çünkü şu an RTX 3060 Ti stokları azaldı ve fiyatları 9.000TL'ye fırladı.
Ki bir 3080 yaklaşık 10.000TL ile 12.000TL arasında değişiyor insanlar aptal değiller 3060 Ti'a 9.000TL vereceklerine gider 3080 alırlar ve performansları çok daha iyi olur bence stoklar gelince fiyatlar düşer.

Klasik Kayserili, almayın hocam fırsatçı.

1 sene daha ekleyin 4000 serisi kartlar çıkacak. Umarım ironidir.
Tamam hocam, sen pazarlama müdürüsün NVİDİA'nın böyle konuşman rahatlattı beni de.
Saldırgan tavrından vazgeçip düşüncelerini paylaşır mısın lütfen? Sence stok sorunu ne zaman düzelir ve fiyatlar normale döner?
İstediği kadar saldırsın önemli değil. Dolar kuru stok sorunu ekran kartı fiyatlarını çok hafife alıyor. Hele ki şu pandemi ortamında. Stok sıkıntısının ne zaman çözüleceği bile belli değil. Sadece bu ülkede olan bir durum değil, dünya geneli ekran kartlarında talep fazla ve sıkıntı var.

3000 TL verip 5500 XT 8 GB almak gibi şu durum tek farkı 5500 XT daha iyi mining yapıyor ve bu paraları minerlar veriyor. Oyun oynayacaksan hiç değmez git 2000 TL seviyesinden 1650 Super al f/p oranı çok daha iyi olur. 3200 TL vereceksin de ona değer performans verecek mi? Hayır. Gereksiz pahalı hem oyun hem de mining için.

Merhaba arkadaşlar, sahibinden de 3300TL'ye sıfır 1660 Super Gaming X buldum. En azından arkadaş öyle diyor. Eğer sıfırsa pazarlıkla 3200e indirebilirsem alayım mı? Malum ekran kartı sıkıntısı var. Tek sıkıntı ben İstanbuldayım, kart Kayseri de.
Eğer aceleniz yoksa bekleyin bence.Bekleyemeyecekseniz aynı fiyata sıfır 1660 Super var. Inno3D GTX 1660 SUPER Twin x2 192 Bit GDDR6 6 GB Ekran Kartı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (akakce.com)

2 hafta önce 2800 TL gibi fiyata GTX 1660 Tİ vardı. Şimdi sıfır GTX 1660 Super 3276 TL tutuyor. İkinci el o fiyata alınmaz.

Daha ucuza GTX 1650 Super'den daha güçlü bir ekran kartı. F/P olarak alabilirsiniz.

Bence alınmaz o fiyatlara eski bir kart alınmasını tercih etmem bende ekran kartı araştırıyorum şu an zaten piyasada stok sıkıntısı mevcut biraz beklemenizi tavsıye ederim mart gibi stoklar gelecekmiş diyorlar.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı