1660 Super alınır mı?

Bütçe
12.000 TL
Arkadaşlar merhaba AAA oyunları yüksek ayarlarda oynamayı seven biriyim. GTX 1660 Super alsam en kötü medium ayarlarda beni kaç sene götürür ve yükseltme yapabilir miyim?

Biraz daha biriktirip RTX almanı öneririm fakat paran yetmiyorsa alınabilir. Ama kesinlikle RTX tavsiye ediyorum. Çünkü bundan maksimum 5 sene sonra kartın ömrü bitecek

Arkadaşlar hepinize çok teşekkürler. Elimizde sıcak para olmadığı için hemen alamıyoruz. Ben de 3060 isterdim ama gelecek sene 10.sınıf olacağım oyun oynamaktan çok zevk duyabileceğim bir sene olmayacak. Dolayısıyla en az bütçe ile en iyi hazır sistemi almak istiyorum. 2060 da alabilirim. O da olabilir. Hatta ben onu istiyorum inşallah fırsat bulurum 2060'lı sistemler arasında. İlk seçeneğim o ama bulamazsam 1660S'ye yöneleceğim. Siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında ?

Güzel fikir. 1660 Super FSR desteği alacak kartlardan birisi paran RTX serisine yetmese bile buradan kurtarırsın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Güzel fikir. 1660 Super FSR desteği alacak kartlardan birisi paran RTX serisine yetmese bile buradan kurtarırsın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sağolun hocam moral için.

Geri
Yukarı