1660 Super mining ayarları

ZyNeX1907

Centipat
Yer
istanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba daha önceden de buna benzer bir soru sormuştum benim 1 tane Zotac GTX 1660 Super ekran kartım var ve mining yapıyorum kartım genelde 53,54 derece kartın Memory sıcaklığı ise 66,67 derece kartımın mining için ayarları Core clock -502 Memory clok +1191 Power limit de 65 ve ortalama 31,32 mh ile kazım yapıyorum. Sizce Memory Clok'u düşüreyim mi yoksa sıcaklık artmadığı sürece bir sıkıntı çıkmaz mı?

Tamam teşekkür ederim.

Neyi arttırmamı önerirsiniz.
Bu kartta sıcaklık memory clocktan değil daha çok core clock ve fan hızı ortamla alakalıdır.
corelock zaten -502 de belki biraz uv ile düşürebilirsiniz.birde fan hızı ekran kartı ortamıda etken.
memory clocktan crash yersiniz veya reddedilen paylaşım alırsınız.memory en stabil ayarını bulup bir tık altına sabit bırakın.bence ayarlarınız iyi sadece bu kış sezonunda 66 derece biraz yüksek gibi ben genelde kartlarımda 60 derece üstüne çıkartmıyorum.ama malesef bazı kartlar genetik sıcak çalışıyor olmuyorsa yapacak bir şey yok bol kazançlar.

Bu kartta sıcaklık Memory clocktan değil daha çok Core clock ve fan hızı ortamla alakalıdır.
Corelock zaten -502 de belki biraz UV ile düşürebilirsiniz. Bir de fan hızı ekran kartı ortamıda etken.
Memory clocktan crash yersiniz veya reddedilen paylaşım alırsınız. Memory en stabil ayarını bulup bir tık altına sabit bırakın. Bence ayarlarınız iyi sadece bu kış sezonunda 66 derece biraz yüksek gibi ben genelde kartlarımda 60 derece üstüne çıkartmıyorum. Ama maalesef bazı kartlar genetik sıcak çalışıyor olmuyorsa yapacak bir şey yok bol kazançlar.

Kartın sıcaklığı 54 derece VRAM'lerin sıcaklığı 66 falan ama doğru söylüyor olabilirsiniz sıcak çalışabilıyorlar.

Kartın sıcaklığı 54 derece VRAM'lerin sıcaklığı 66 falan ama doğru söylüyor olabilirsiniz sıcak çalışabilıyorlar.
90 a kadak yeşil ışık 90-100 arası sarı ışık 100den sonra kırmızı ışık çok güzel o zaman hiç elleme.
bende core 45 ram 72 6600lerin :p daha kaliteli pad le düşürülebilir ama garantili diye ellemiyorum.

Ekran Alıntısı.JPG

Geri
Yukarı