1660 Super mining ayarları

xmartogo

Hectopat
Selamlar arkadaşlar. Elimde oyun için toplamış olduğum bilgisayar mevcut. İşlerimden dolayı oyun oynayamıyorum. Genelde tarayıcı kullanıyorum sadece. O sırada bari arkada mining yapayım düşüncesine kapıldım. Ayarlarımı yaptım fakat ne kadar doğru oldu bilemiyorum. Yine de size sormak istedim. Sizce nasıl olmuş?

Ekran görüntüsü 2021-09-04 103507.png

Ekran görüntüsü 2021-09-04 103554.png

0.3-0.7 arasında mh daha alabilirsiniz bellek hızını yükselterek ama bu şekilde de gayet makul ayarlardasınız. Tek kartla kazım yapıyorsanız seçeceğiniz havuz daha önemli aslında. Hangi havuzu kullanıyorsunuz? Binance en mantıklısı ama %7 8 civarı daha düşük getirisi var ama diğer havuzlarda da ödeme almanız yani 0.05'e ulaşmanız 70 80 günü bulur bu hashrate ile.

0.3-0.7 arasında mh daha alabilirsiniz bellek hızını yükselterek ama bu şekilde de gayet makul ayarlardasınız. Tek kartla kazım yapıyorsanız seçeceğiniz havuz daha önemli aslında. Hangi havuzu kullanıyorsunuz? Binance en mantıklısı ama %7 8 civarı daha düşük getirisi var ama diğer havuzlarda da ödeme almanız yani 0.05'e ulaşmanız 70 80 günü bulur bu hashrate ile.
Binance kullanıyorum pool olarak. Ayrıca şuan arkada işlem yaptığım için büyük ihtimal dalgalanma oldu. 32 mh alıyorum sabit fakat binance üzerinden kontrol ettiğimde 13 dk geçmesine rağmen işçi gözükmüyor normal midir?

Binance kullanıyorum pool olarak.
Binance kullanmanıza gerek yok. Ben Phoneixminer ve Ethermine üzerinden kazıyorum en düşük çekim limiti 0.005 ETH. Bu limite sizin kazım gücünüz ile bir hafta civarında ulaşabilirsiniz. Binance çok kesinti yapıyor.

Son düzenleme:
Binance kullanmanıza gerek yok. Ben Phoneixminer ve Ethermine üzerinden kazıyorum en düşük çekim limiti 0.005 ETH. Bu limite sizin kazım gücünüz ile bir hafta civarında ulaşabilirsiniz. Binance çok kesinti yapıyor.
0.005'te ödeme alabilmek için transfer ücretini sizin ödemeniz gerekiyor. Aynı hesap yani.

Geri
Yukarı